Politsei palub Jõhvis toimunud liiklusõnnetuse pealtnägijate abi

 (3)
Alarmsõidukid
Pilt on illustreerivFoto: Eero Vabamägi

Täna kella kümne paiku toimus Jõhvis Tammsaare ja Rakvere tänavate ristmikul liiklusõnnetus, milles sai kannatada eakas jalakäija.

Liiklusõnnetus toimus, kui 78-aastane naine ületas sõiduteed ja sai löögi praeguseks tuvastamata sõiduautolt. Jalakäijale otsa sõitnud sõiduki juht toimetas autolt löögi saanud naise koju. Hiljem toimetas lähedane eaka naise haiglasse.

Politsei palub selles liiklusõnnetuses osalenud autojuhil ja teistel pealtnägijatel võtta ühendust, et selgitada välja kõik selle liiklusõnnetuse asjaolud. Selleks palume helistada Jõhvi politseijaoskonna telefoninumbril 53050920 või PPA infotelefonil 612 3000. Samuti võib kirjutada aadressile ida.vihje@politsei.ee.

„Talvistes tingimustes peavad olema liikluses väga tähelepanelikud nii autojuhid kui jalakäijad, et mitte sattuda liiklusõnnetusse. Kui liiklusõnnetust siiski vältida ei ole õnnestunud, peab eeskätt kutsuma abivajajale kiirabi ja teavitama politseid, helistades hädaabinumbrile 112,“ ütles Jõhvi politseijaoskonna avariipolitseinik Uudo Sala.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare