Politsei palub abi: Kosel kadus taas 60-aastane Kazimir

 (4)
Täiendatud 14.38
Politsei palub abi: Kosel kadus taas 60-aastane Kazimir
PPA

Täna hommikul kella 10.30 ajal lahkus 60-aastane Kazimir hooldekodust Kose alevikus ja tema asukoht on teadmata. Mehel ei ole kaasas mobiiltelefoni ega dokumente.

Täna hommikul alustati Kazimiri leidmiseks maastikuotsingutega. Kazimir, kellel on käimine raskendatud, ei pruugi inimestega suhelda.

Politseinikud otsisid täna Kazimiri Kose ja mitmetest teistest alevikest ning kontrollisid teede ja tänavate ümbruseid, kuid teda pole veel leitud. Praeguseks kogutud info põhjal pole välistatud, et ta on abivalmis autojuhtide abil edasi liikunud.

Pühapäeva õhtul pärast teate laekumist hakkasid politseinikud ühes mitmekümne vabatahtlikuga meest otsima. Kazimiri otsiti Kose, Raasiku ja Rae valla teedel ning Kose, Ravila, Vardja, Habaja, Ardu, Kõue piirkonnast. Lisaks kontrolliti Oru, Vaida, Jüri, Kiili, Paunküla ümbruse teid ning Tallinn-Tartu maanteed ja Kose- Purila teed, kuid eakamat meest pole veel leitud.

Palume kõigil, kes märkavad lahkudes musta jopet, tumedaid pükse ja mütsi kandnud Kazimiri, helistada numbril 112. Ta on 170 cm pikk, keskmise kehaehitusega ja tal on tumedad juuksed.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare