Politsei otsib Tartumaal kodust lahkunud 49-aastast Tarmot

 (5)
Lisatud foto sõiduautost

Politsei otsib Tartumaal kodust lahkunud 49-aastast Tarmot

Politsei palub kaasabi selgitamaks 49-aastase Tarmo asukohta, keda nähti viimati 9. oktoobri hommikul Tartu vallas oma kodu juurest autoga lahkumas.

Tarmo on umbes 190 cm pikk. Ta on kõhna kehaehitusega ja tumedate lühikeste juustega. Mehel oli kodust lahkudes seljas tume jakk, tumesinised teksapüksid ja jalas mustad kingad. Tarmo lahkus kodust oma rohelist värvi sõiduautoga Audi 80. Tarmo on vaike ja tagasihoidlik mees, kel lähedasi sõpru kodukandis ei olnud.

Illustreeriv foto sõiduautost, millega Tarmo oma kodukülast 9. oktoobri hommikul teadmata suunas lahkus.

Audi80 Foto: Politsei

Tartu politseijaoskonna politseikapten Anita Peiponen:
"Möödunud päevade vältel on politsei täiendava info kogumiseks suhelnud korduvalt Tarmo sugulaste ja kolleegidega saamaks lisainfot tema käitumismustritest ja võimalikust viibimiskohast. Korduvalt oleme kontrollinud Tarmo elukoha ümbrust ning lisaks erinevaid paikkondi, kus mehele meeldis aega veeta. Samuti oleme uurinud Tarmo tuttavatelt ja naabritelt, kas nad on mehega pärast kodust lahkumist kokku puutunud ning kuhu võinuks ta nõnda ootamatult minna. Praegu veel häid uudised ei ole, kuid jätkame asjaolude selgitamist ja mehe otsimist. Kodust 9. oktoobri hommikul oma rohelise Audiga teadmata suunas lahkunud mehe telefon on olnud sestsaadik väljalülitatud ning ta ei ole sellelt peale kadumist ühtegi kõnet teinud. Tagaotsimistoimiku raames teostatakse erinevaid toiminguid, mis võiksid täiendavalt kaasa aidata isiku asukoha tuvastamisele ja kadumise motiivide selgitamisele".

Kõikidele patrullidele on jagatud mehe isikukirjeldus, kuid kui keegi kõrvaline peaks selliste tundemärkidega meest või tema rohelist Audit (751 ATG ) kuskil nägema või teab Tarmost midagi, palutakse sellest teada anda politsei infotelefonil 612 3000. Niisamuti ootame Tarmolt eneselt märke selle kohta, et temaga on kõik hästi ja tema pärast ei ole tarvis enam muretseda ning teda otsida.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare