Kadunud eestlanna ilmus ise politseisse

 (19)

Helsingis poolteist nädalat tagasi kadunuks jäänud Anne Viilip (29) ilmus teisipäeval ise Helsingis politseijaoskonda. Ilmselt oli naist kusagil kinni hoitud, sest ta oli näljane ja kandis samu riideid, mida kadumise ööl.

Veel lõuna ajal kartis Helsingi kriminaalpolitsei halvimat, et naine võis seoses oma tunnistajastaatusega eelseisval kupeldajate protsessil sattuda ise kuriteo ohvriks, kirjutab Postimees.

Viilip jäi kadunuks ööl vastu 9. juunit Helsingi kesklinnas restoranis Alcatraz. Pärast jaanipäeva pidi ta astuma Helsingis võtmetunnistajana üles eestlaste juhitud inimkaubitsejate ja kupeldajate jõugu kohtuprotsessil.

Ülemkomissar Seppo Sillanpää ütles Iltalehtile, et naine peab kohtus andma ütlusi kupeldajate jõugu liidrite ning korterite kohta, kus naisi prostitueerima sunniti.

Politsei sõnul oli väljailmunud Viilip väga vaikne. Sillanpää arvas, et teda on ilmselt kusagil kinni peetud ja välja visatud, kui kära liiga suureks läks. Viilip oli näljane ja kandis samu riideid, mida kadumise ööl. Kuid vägivalda naise kallal pruugitud ei olnud, kirjutab Iltalehti.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare