FOTOD SÜNDMUSKOHALT: Aluvere viaduktil põrkasid kokku veoauto ja reisibuss

 (33)
Täiendatud kell 13.57!

Tallinna-Narva maanteel Aluvere viaduktil põrkasid täna õhtul kokku reisibuss ja veoauto, avariis sai vigastada bussi roolis olnud 64aastane mees.

Õnnetus juhtus Tallinna-Narva maantee 99. kilomeetril teetööde piirkonnas täna õhtul kella 17.30 paiku, ütles Delfile Ida prefektuuri pressiesindaja. Buss, milles õnneks ei olnud reisijaid, sõitis tagant otsa punase fooritule taga seisnud veoautole, mille roolis oli 49aastane mees.

Mõlemad juhid olid kained.

Õnnetuses viga saanud bussijuht toimetati Rakvere haiglasse.

Aluvere viadukt oli paar tundi liikluseks suletud ja politsei reguleeris sündmuskohal liiklust. Maanteeinfokeskuse teatel oli ümbersõit korraldatud Arkna tee - Rakvere - Sõmeru kaudu, teekond pikenes ligikaudu 5,4 kilomeetri võrra.

Fotod on lisatud pärast õnnetust, ehk enne õnnetust oli esimene märk sellest, et teeremont antud piirkonnas toimub, 4,8 kilomeetrit enne objekti infotahvlina.

Vahetult enne objekti on kiirusepiirang 70 km/h ja teetööde märk (mees labidaga) 300 meetrit enne foore. Lisaks on valgusfoorile viitav märk koos 50km/h kiiruspiiranguga 200 meetrit enne tegelikku asukohta. See märk on pandud kõrvuti tee kattele paigaldatud täristiga.