FOTOD | Leedu politsei avas Eestist varastatud BMW pihta tule, vastassuunda kaldunud auto rammis vastu tulnud sõidukeid ja paiskus kraavi

 (134)

Täna kell 10.22 said Leedu korrakaitseorganid teate, et Panevėžysi ringkonnas Panevėžysi ümbersõidul oli liiklusõnnetuse tagajärjel jäänud autosse kinni inimene. Õnnetuse põhjustanud Eesti numbrimärgiga auto juht lahkus sündmuskohalt.

Esialgsetel andmetel oli liiklusõnnetuses süüdi BMW juht, kes sõitis vastassuunavööndisse. Seal põrkas ta kokku Nissan Primeraga. Kokkupõrkest ei õnnestunud pääseda ka Nissani taga sõitnud tsisterniga veokil MAN, vahendab Leedu venekeelne Delfi.

Õnnetuses sai viga kolm inimest. Kaks vigastatut olid Nissanis ning samuti sai viga ka BMW juht. Kaks vigastatut viidi haiglasse, kuid kolmas oli Nissanis lõksus. Hiljem said päästjad kätte ka kolmanda vigastatu ja edasi tegeles temaga kiirabi. Praegu viibib ta samuti haiglas.

Hiljem selgus, et BMW juht, kelle autol oli Eesti numbrimärk, püüdis politsei eest põgeneda. Ta ei allunud korrakaitsjate korraldustele ega jäänud seisma. Tagaajamise ajal olid politseinikud sunnitud avama tule põgeneva sõiduki rehvide pihta.

Ka pärast seda sõiduk ei peatunud ning selgus, et tegemist oli Eestist varastatud sõidukiga.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare