FOTOD | Läänemaal hukkus tulekahjus naine


FOTOD | Läänemaal hukkus tulekahjus naine
Foto: Päästeamet

Häirekeskus sai teate tulekahjust Kullamaa vallas Jõgisoo külas kell 12.52. Helistaja sõnul põles elumaja ja kuulda oli eterniidi praksumist. Tema teada elas majas vanem naine, kuid kas ta võis põlengu hetkel hoones viida, ei osanud ta öelda.

Päästjate saabudes oli elumaja lausleegis. Majja sisenes suitsusukelduslüli ning väljast alustati kustutustöödega. Mõni minut hiljem tõid päästjad majast välja hukkunud, 75aastase naise. Hetk hiljem varises maja katus sisse. Tulekahju likvideeriti kell 14.53.

Sündmuse täpsed asjaolud ja tekkepõhjus on alles selgitamisel, kuid Lääne päästekeskuse ennetaja Grete Arumäe soovitab tõsise sündmuse valguses kõigil veelkord mõelda oma kodusele tuleohutusele. „Kontrollige, kas teie suitsuandur töötab ja kütteseadmed on nõuetekohaselt hooldatud. Pöörake tähelepanu ka elektrisüsteemidele ja seadmetele,“ loetles Arumäe. „Palun abistage ka oma eakaid lähedasi ning märgake oma kogukonnas neid inimesi, kes ei suuda oma kodu ohutust ise tagada,“ lisas Lääne päästekeskuse ennetaja Grete Arumäe.

Foto: Päästeamet
Foto: Päästeamet