NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki "Sobimatu"!
Sellel artiklil puuduvad registreeritud kasutajate kommentaarid. Anonüümseid kommentaare saad lugeda siit
Jäta kommentaar
Oled sisse logimist nõudvas kommentaariumis, anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
 
Pevkur: ministeerium ja kapo on Kohveri juhtumist oma õppetunni saanud Hanno Pevkur  15 min
Siseminister Hanno Pevkuri sõnul viis ministeerium kaitsepolitseis läbi sisejuurdluse ja on Eston Kohveriga juhtunust oma õppetunnid saanud. Endiselt ripub õhus küsimus, kas Kohveri röövimist oleks kuidagi olnud võimalik ära hoida.
Majandusminister Michali "laenukontor" teeb kiirlaenajatele silmad ette (42) Kristen Michal  1 h
2013. aasta suvel asutas toonane riigikogu liige, praegune majandusminister Kristen Michal osaühingu Rohelised Torud. Osaühing asutati sissemakset tegemata, mistõttu laenas Michal firmasse esmalt 60 000 eurot.
VIDEOGRAAFIK: Vaata, millised on Euroopa suurimad põgenikekolded Graafik  1 h
On oluline mõista, et Euroopasse tuleb täna peaasjalikult kahte sorti inimesi: need kes põgenevad erinevate sõjakollete eest ning neid, kes otsivad paremat elu. Keerukaim ülesanne varjupaigataotluste haldamise juures ongi tuvastada, kes on kes. Vaata videost, kuidas inimesed Euroopasse liiguvad!
Eesti esindaja OSCE juures andis üle volikirja (1) Eve-Külli Kala  1 h
Eile andis Eesti suursaadik Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) juures Eve-Külli Kala üle volikirja OSCE peasekretär Lamberto Zannierile.
Kaljurand: põgenikekriisile on vaja läheneda pragmaatiliselt, kaine mõistusega Marina Kaljurand  2 h
Välisminister Marina Kaljurand ütles pärast äsja Luksemburgis lõppenud Euroopa Liidu välisministrite kohtumist, et peamiselt tegeleti kohtumisel lahenduste otsimisega, mil viisil peatada praegune meeletu rahvaste ränne.
Sõjapõgenik Enn Meri Vao süütamisest: kui see oli kohalik, siis on tegu ka kuriteoga eestlaste ajaloomälu vastu Enn Meri  2 h
Pagulasdebatt on toonud kaasa meie väärtuste ja hoiakute kolossaalse ümbermõtestamise.
Mustanahaline eestlane kinnitab rassismipuhangut: enne oli eriline välimus eelis, nüüd tahavad inimesed mulle kallale tulla rusikad  4 h
Aina rohkem kuuleb Eestis elavate välismaalaste suust, kuidas neid on hakatud tänaval päritolu tõttu tülitama. Nüüd on vast Eesti üks omapärasemaid portaale saanud jutule Hiiumaal sündinud mustanahalise eestlase Carl Tuulikuga, kes kinnitab: enne pagulasteema üleskerkimist mõjus tema eriline välimus inimestele positiivselt, nüüd aga soovivad võõrad tänaval koguni tema surma.
Urmas Paet Eston Kohveri röövimise aastapäeval: Euroopa peab tugevdama survet Venemaale (43) Välisminister Urmas Paet  6 h
Täna, aasta tagasi röövis ja vangistas Venemaa Eston Kohveri. Euroopa Parlamendi liikme Urmas Paeti sõnul tuleb jätkata ja tugevdada rahvusvahelist survet Venemaale, et hiljuti ebaseaduslikult pikaks ajaks vangi mõistetud Eston Kohver vabastataks.
President Ilves: olgu meie mõtted ja lootused Eston Kohveri perele ootamisel toeks (81) President Toomas Hendrik Ilves 20. august  8 h
President Toomas Hendrik Ilves kutsub Facebookis täna mõtlema Venemaal vangi mõistetud Eston Kohverile.

Loetumad artiklid

Tiina Kangro võrdleb süütamist Vao külas ja Saaremaal ning peaministri käitumist: samasuguste olukordade ebavõrdne käsitlemine on diskrimineerimine  (13)
Eilse Vao varjupaigataotlejate keskuse süütamise taustal võttis sotsiaalmeedias sõna Tiina Kangro , viidates 3. juulil Saaremaal toimunud süütamisele, mille tagajärjel hukkus kaks inimest ning mis ei saanud pooltki nii palju avalikkuse ja erakonnajuhtide tähelepanu kui Vao külas juhtunu.
VIDEOD JA FOTOD SÜNDMUSKOHALT: Läbiotsimine Põhja-Tallinna valitsuses kestis pimedani, ühele ametnikule ja ühele ettevõtjale esitati kahtlustus seoses võltsarvetega  (202) VIDEOD JA FOTOD SÜNDMUSKOHALT: Läbiotsimine Põhja-Tallinna valitsuses kestis pimedani, ühele ametnikule ja ühele ettevõtjale esitati kahtlustus seoses võltsarvetega
Põhja ringkonnaprokuratuur ja keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroo teostavad läbiotsimist Põhja-Tallinna linnosavalitsuse, ühele ametnikule ja ühele ettevõtjale on esitatud kahtlustus seoses võltsarvetega. Tegu on spetsialisti tasemel töötajaga.
Rõivas Reitelmanni sõnavõtu kohta: Lubamatu. Loodan, et kaitseliit võtab selge seisukoha selles suhtes, mis puudutab tema ametis jätkamist
Peaminister Taavi Rõivas andis täna valitsuse pressikonverentsil mõista, et pagulasi mugavusprussakateks nimetanud kaitseliidu ametniku Urmas Reitelmanni koht pole Eesti riigi teenistuses.
"Mul on häbi", "tegemist on massimõrvakatsega", "vastutavad kõik vihakõne pidajad" ehk LOE, millised olid poliitikute reaktsioonid Vao süütamisele  (112)
Eesti poliitikud reageerisid täna Vaos aset leidnud pagulaskeskuse süütamisele nii sotsiaalmeedias kui ka avalike sõnavõttudega. Alljärgnevalt ülevaade poliitikute sõnavõttudest.
President Ilvese karm avaldus seoses Vao pagulaskeskuse süütamisega: mul on häbi ja piinlik. Ootan igalt parlamendierakonnalt avalikku seisukohta  (244)
Mul on häbi ja piinlik lugeda Vao pagulaskeskuse süütamisest, kus oli põlengu tekkimise ajal üle poolesaja inimese, sealhulgas 13 last, ütles president Toomas Hendrik Ilves oma avalduses.
ÄRILEHE FOTOD: Sajad Hispaania kruiisituristid vallutasid Tallinna lennujaama (17) Pööring Tallinna lennujaamas  2 h
Tänavune kolmas kruiisituristide pööring tõi Tallinna lennujaama kaheksa lennukitäit turiste, kes alustavad Tallinnast oma kruiisireisi. Et lennujaam on tavapärasest rahvarohkem, tuleks tavareisijail terminali saabuda mõistliku ajavaruga, soovitatavalt vähemalt kaks tundi enne oma planeeritud väljalendu.
20 ideed, kuidas suurema vaevata oma sissetulekut suurendada (16) PARAFFIN  2 h
Eestis isikliku arengu koolitusi korraldav Edu Akadeemia pakub välja 20 ideed, kuidas igaüks saab suurendada oma sissetulekut ja teenida lisaraha.
Ukraina üle parda: Gazprom ja teised jagasid omavahel ära uue Nord Streami (114) Gazpromi ristiisad: Vladimir Putin ja Gerhard Schröder  5 h
Gazprom ja viis Euroopa energeetikakompaniid jagasid omavahel ära Nord Stream 2 gaasijuhtme projekti osalused, kirjutab gazeta.ru. Uue gaasijuhtme ehitamise eesmärk on vähendada Euroopa sõltuvust läbi Ukraina saabuvast maagaasist.
Baltikumi suurim pakiautomaatide keti omanik paigaldas Statoili esimese pakimasina (9) Omniva  4 h
Omniva ja Statoil käivitasid ühiselt pilootprojekti, mille käigus paigaldati Statoili Tallinnas asuvasse Mustamäe teenindusjaama Omniva pakiautomaat. Kui kliendid selle omaks võtavad, on plaanis pakiautomaatidega varustada Statoili teenindusjaamad üle Eesti.
Maailma ühe kõige rikkama riigi noortel napib raha hambaarsti juurde minekuks (37) Hambaarstid ja patsient  4 h
Kolmandik Taani noori vanuses 18-29 vältivad hambaarsti juures käimist, sest väidavad, et neil ei oleks selleks piisavalt raha, selgus hiljutisest uuringust, mida vahendab Icenews.
Ettevõtted jahivad Tallinna kesklinnas täiesti uut tüüpi rendipindu (6) Büroohoone  8 h
Uueks üüritrendiks on võtta kasutusele stock office’i tüüpi ärikinnisvara, kus ettevõte saab korraga kasutada nii ladu, bürood kui kaubanduspinda.
Mida Facebook sinu kohta tegelikult teab? Tee test ja saa teada! (43) Mida Facebook sinu kohta tegelikult teab? Tee test ja saa teada!  8 h
Facebook tunneb sind paremini kui sinu perekond, vanemad, sõbrad ja ehk isegi elukaaslane – ja kõike seda vaid „laikide“ ehk meeldimiste põhjal, väidavad Suurbritannia teadlased Cambridge ülikoolist.
Äririskid arvestamata jätnud piimatootjad ajavad lehmi tapale (54) Lehmad  6 h
Piimatootjad on alustanud lüpsikarja hävitamist. Aasta eest kehtima hakanud Venemaa embargo, madal piimahind ning kvootide kadumine on lükanud piimatootjad tupikusse.