FOTOD | Järvamaal põrkasid poole tunniga kokku kuus autot, keegi raskelt vigastada ei saanud

 (60)

Järvamaal Tallinna-Tartu maantee ääres asuva Kükita kohviku juures juhtus umbes poole tunni jooksul kolm avariid, milles osales kokku kuus autot.

Sündmused said alguse kella 17 paiku, kui kohviku parklast hakkas ühe auto juht maanteele pöörama ning peateel sõitnud masin läks parklast väljuvale autole riivamisi vastu. Ükski inimene vigastada ei saanud ja juhid jõudsid süüdlase osas kokkuleppele. Kuna osapooltel ei olnud vajalikke pabereid kaasas, kutsuti sündmuskohale ka politsei.
Samal ajal kui politseinikud juba õnnetuspaigal olid, juhtus väga lühikese vahega veel kaks avariid. Tallinna poolt tulnud mahtuniversaali juht nägi ees olevat takistust ja võttis hoo maha, kuid tema taga sõitnud Fordi juht pidurdamist õigel ajal ei märganud ning sõitis mahtuniversaalile tagant otsa. Loetud minutid hiljem oli samas kohas taas samalaadne avarii. Nissaniga Tallinna poolt Tartu suunas sõitnud naise autole sõitis tagant otsa sõiduauto Toyota juht. Kui eelnevates avariides ükski inimene vigastada ei saanud, siis nüüd viidi Nissani roolis olnud naine Järvamaa haiglasse tervisekontrolli.
Liiklus oli õnnetuste tõttu umbes kaks tundi häiritud.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare