FOTOD ja VIDEOD | Lasnamäel põlenud maja suitseb siiani. Majaelanikud saavad linnavalitsuse asenduspindadel olla esialgu kuni pühapäevani

 (24)

Täna varahommikul põles lahtise leegiga Lasnamäel Kiive tänaval elumaja. Praegusel hetkel maja veel suitseb ja kohapeal on hulgaliselt päästjaid, kes olukorra kontrolli alla on saanud. Põlengus keegi vigastada ei saanud.

Kiirelt reageeris sündmusele ka Lasnamäe linnaosavalitsus, kes 13 evakueeritud elanikust kaheksa enda ruumidesse lasi. Ülejäänutel ei läinud valitsuse abi tarvis, kuna pöördusid tuttavate poole.

Linnaosavalitsuse ruumides pidid nad olema, kuni tänase päeva jooksul leitakse neile asenduspinnad. Lasnamäe linnaosavanema asetäitja Jaanus Riibe ütles hommikul, kõikidele ohvritele leitakse koht,kus olla ja peavarjuta ei jää.

Täna enne kella 11 neile asenduspinnad ka leiti ning sinna ka viidi. Asendusruumides elavad nad linnaosavalitsuse pressiesindaja sõnul esialgu pühapäevani ning siis vaadatakse, mis edasi saab.

"Mõningad ei soovi abi ja pöörduvad kas oma tuttavate või lähisugulaste poole. Inimeste arv on seetõttu täpsustamisel," ütles Riibe.

Delfile teadaolevalt algas tulekahju majas tühjana seisnud korterist, kus oli varasemalt elanud vanem naine. Lasnamäe linnaosavalitsuse pressiesindaja sõnul oli maja, aga ka mitmed korterid kindlustatud.

Seotud lood:

Sama maja põles teisest otsast ka 22. juunil.

Pärastlõunal saadi kustutustöödega ühele poole.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare