Eile tabati Narvas kuus viisata piirületajat

 (10)
viisa
viisaFoto: OLGA MALTSEVA, AFP

Eile saabusid Narva piiripunkti neli isikut, kellel puudusid kehtivad viisad riiki sisenemiseks, samuti tuvastatai Eestist väljuval suuna kaks Vene kodanikku, kes viibisid viisata ligi kuu aega Schengeni territooriumil.

Eile saabusid Narva-1 piiripunkti riigist väljuvale suunale 1996. aastal ja 1966. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanikud. Dokumentide kontrollimisel selgus, et isikud viibisid Schengeni territooriumil seadusliku aluseta 25 ja 26 päeva, neist ühe päeva Eestis. Isikutele määrati rahatrahv ja väljastati sissesõidukeelud.

Riiki siseneval suunal tabati kehtiva viisata neli isikut.

Eestisse proovisid siseneda kaks 1987. aastal sündinud Kirgiisi Vabariigi kodanikku, kes andsid oma reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi. Isikutel puudusid piisavad rahalised vahendid ja asjakohased dokumendid, mis õigustaksid Schengeni territooriumile sisenemist.

Samuti soovis riiki siseneda 1958. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et isikul puudus kehtiv viisa riiki sisenemiseks.

Eestisse soovis siseneda ka 1990. aastal sündinud Gruusia Vabariigi kodanik. Isikul puudusid piisavad rahalised vahendid ja asjakohased dokumendid, mis õigustaksid riiki sisenemist.

Kõigile väljastati piiril sisenemiskeeld ja isikud saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare