DELFI FOTOD | Tõrvandis sõitis politseinik oma autoga päästekomando seina augu

 (37)

Tartumaal Tõrvandis kaotas töövälisel ajal oma punase Ford Mustangiga sõitnud patrullpolitseinik raadiokanalit vahetades auto üle kontrolli ja sõitis vastu päästekomando seina.

Lõuna prefektuuri pressiesindaja Ragne Keisk selgitas Delfile, et õnnetus juhtus eile õhtul kella 20.10 paiku. 23-aastane mees teatas ise häirekeskusele, et kaotas raadiokanalit vahetades oma sõiduki üle kontrolli ja sõitis Ülenurme vallas Tõrvandi alevikus Papli tänaval vastu päästekomando seina.

Sündmuskohal käinud avariipolitseinike kinnitusel oli auto roolis olnud mees kaine, omas juhtimisõigust ning ükski inimene õnnetuses viga ei saanud. Auto roolis olnud mehe näol on tegemist patrullpolitseinikuga, kes liikus Tõrvandis töövälisel ajal oma isikliku sõiduvahendiga.

Kokkupõrke tagajärjel sai kahjustada nii hoone sein kui ka mootorsõiduk, kolmandatele osapooltele kahju ei põhjustatud. Majaomanik ja õnnetuse põhjustanud mees said kahju osas omavahel kokkuleppele, nad täitsid sündmuskohal õnnetusjuhtumi blanketi ja juhtumiga tegeleb edasi kindlustusselts.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare