DELFI FOTOD | Tallinnas Vabaduse väljaku juures rööviti R-kioskit, politsei palub abi röövli leidmisel

 (113)

Täna õhtul rööviti Tallinnas Vabaduse väljakul asuvat R-kioskit, politsei palub abi röövli tuvastamisel.

Laupäeval, 23. detsembri õhtul kella 20 ajal said politseinikud väljakutse Vabaduse väljakule. Esialgsetel andmetel sisenes tundmatu meesterahvas Vabaduse väljaku R-kioskisse ning kurikaga ähvardades nõudis kassapidajalt raha. Mees lahkus sularahaga. Esialgsetel andmetel rööviti 150 eurot. Keegi vahejuhtumis viga ei saanud.

Röövimises kahtlustatav mees võis olla umbes 40-45 aastane, 175 cm pikk ja tüsedama kehaehitusega. Seljas võis mehel olla tumesinist värvi jope või pusa kapuutsiga ning jalas tumedad püksid. Mehe nägu kattis röövi toimepanemise hetkel suusamask ning ta võis kanda sinist värvi kõhukotti. Ta rääkis eesti keeles.

Põhja prefektuuri kriminaalbüroo juhtivuurija Hisko Vares palub kõikide inimeste abi mehe tuvastamisel. „Palume kõigil, kes juhtusid nimetatud ajavahemikul nägema kirjeldusele vastavat meest vanalinna suunas liikumas, anda sellest politseile teada. Iga infokild on abiks, et kahtlustatav tabada,“ rõhutas Vares.

Oma tähelepanekutest palume teada anda Põhja prefektuuri kriminaalbüroo telefoninumbril 5690 4272.

Juhtunu osas alustati kriminaalmenetlust, mida viib läbi Põhja prefektuuri kriminaalbüroo röövigrupp ja juhib Põhja Ringkonnaprokuratuur.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare