Kuidas ma kõige kiuste siiski Taiwanile jõudsinKÕIK HOROSKOOBI JÄRGI: Tainani inimesed jälgivad väga üksikasjalikult horoskoope. Iga päeva kohta on antud, kas taevased jõud soosivad abiellumist, nõudepesu või telekavaatamist. Sellele neiule soovitas horoskoop napis rõivastuses templisse minna.
KÕIK HOROSKOOBI JÄRGI: Tainani inimesed jälgivad väga üksikasjalikult horoskoope. Iga päeva kohta on antud, kas taevased jõud soosivad abiellumist, nõudepesu või telekavaatamist. Sellele neiule soovitas horoskoop napis rõivastuses templisse minna.Dannar Leitmaa

Olete näinud sarja „Narcos“? See on USA põnevik, kus taaselustatakse narkoparun Pablo Escobar ja temale suunatud inimjaht. Võimas sari! Nii võimas, et magasin maha reisi teise maailma otsa.

Võib-olla sai kõik alguse jääkülmal staadionil jalgpalli vaatamisest. Järgmisel varahommikul pidin asuma reisile Taiwani poole, kuid Eks­pressi külgedel pidi ilmuma topeltlugu Eesti meistriliiga viimasest voorust ja tiitliheitlusest, mistõttu oli vaja ikka tööd teha.

Õhtul tass teed, natuke külmarohtu ja „Narcose“ sari. Lennuk Frankfurti pidi väljuma kell 6.05 hommikul – niisiis äratuskell poole neljaks, kiire kotipakkimine ja lennujaama. Tehtud, korduvalt, alati edukalt.

Hommikul ärkan unesegasena ja mõtlen ehmatusega, palju kell on. Äratuskell on vajunud padja alla ja mõnest magatud tunnist ei piisanud, et seda kuulda. Kell näitab 6.03. Lennukini kaks minutit. Kiire guugeldus, kõne lennujaama, mis ei lohuta mind kuidagi: „Lennuk Frankfurti just startis.“

Loe edasi Eesti Ekspressist!
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare