Võru linn otsib hankega 2,5 miljonit eurot maksva keskväljaku ehitajat

 (27)
Seminari väljak Võrus
Seminari väljak VõrusFoto: Delfi lugeja foto

Võru linnavalitsus kuulutas välja, et leida ehitaja praeguse Seminari väljaku kohale kavandatavale linna keskväljakule, projekti hinnanguline kogumaksumus on 2,5 miljonit eurot.

Projeki tala hõlmab Võrus paiknevat praegust Seminari väljakut. Võru keskväljak on projekteeritud 2015. aasta kevadel toimunud avatud ideekonkursi tulemusel välja valitud võidutöö järgi. Võistluse eesmärgiks oli leida Võru linnale parim tseremoniaalse ning multifunktsionaalse esindusväljaku ja seda ümbritseva avaliku ruumi lahendus.

Riigihanke esimene osa hõlmab kõiki keskväljaku ehitamisega seonduvaid töid. Muu hulgas kuulub tööde mahtu ka purskkaevu ja lava rajamine ning tänava- ja platsivalgustite tootmine, tarnimine ja paigaldamine. Hanke esimese osa eeldatav maksumus on 2,2 miljonit eurot.

Hanke teine osa hõlmab väljakule paigaldatava linnamööbli tootmist tarnimist ja paigaldamist. Linnamööbli hulka kuuluvad rattahoidjad, prügikastid, istepingid, turuletid, lauatennise laud, taimekastid, varjualune, tuulevari ning infostend. Lisaks kuulub hanke teise ossa ka infostendile paigaldatava graafilise materjali tootmine ja paigaldamine. Hanke teise osa eeldatav maksumus on 300 000 eurot.

Pakkumisi Võru keskväljaku ehitushankel osalemiseks ootab Võru linnavalitsus 13. veebruaril kella 11-ni.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare