Venelasi kutsutakse relvastatud vastupanule

 (598)

Internetis ringleb viimastel päevadel end Vene Vastupanuarmeeks Kolõvan kutsuva liikumise pöördumine, mis kutsub siinseid venelasi üles relvastatud vastupanule.

28. aprillil teatati avalikult Vene Vastupanuarmee salkade loomise algusest ning anti ka tähtajad, mille jooksul Eesti peab alla andma, teatas Delfile Sõltumatu Infokeskus.

Kui 3. maiks 2007 ei anna Eesti võimud kodanikuõigusi tervele Eesti elanikkonnale, läheb Vene Vastupanuarmee üle relvastatud võitlusele. 9. maist saab “alguspäev me sõjale kuritegeliku Eesti valitsuse vastu”, et rajada Eesti territooriumil sõltumatu vene riik, “kus me lapsed saavad vabaduse ja õiguse olla venelased”.

Vene Vastupanuarmee tahab, et Venemaa valitsus “ja isiklikult president Putin” viiksid Venemaa sõjaväe Eestisse, nii nagu seda tegi USA Iraagis.

“Me hakkame andma lööke kõikidele side-, elektri-, gaasi- ja bensiinivarustussüsteemidele, raudteeühendusele, õhuvedudele, suurte linnade veevarustusele. Põlema lähevad nende majad ja omand, kes on seadnud ennast venelastest ülemaks ega pea meid inimesteks,” teatas Vene Vastupanuarmee üleskutses, mille tekst on riputatud portaalidesse mitmel pool maailmas.

Võida 200€ väärtuses TOTO koolitus
Mis on toto.ee?
TOTO on ennustusportaal, kus mängus miljonid eurod. Saa totoproffiks! Loosi läheb TOTO koolitus 10-le koos
karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!