Värske abilinnapea Izmailova probleemid: ei saa töötukassasse minna, sest president ootab

 (390)
Töötukassa otsigu keegi, kes mu tegevuse eest mulle palka maksaks!

züleyxa izmailova
Züleyxa IzmailovaFoto: Hendrik Osula

Roheliste erakonna esimees Züleyxa Izmailova, kellest saab peatselt Tallinna abilinnapea, on väga aktiivne kodanikuaktivist. Ühest tema jaanuarikuisest postitusest selgub, et ta ei saanud töötukassa konsultandi vastuvõtule minna, sest president tahtis teda näha. Avaldame abilinnapea mõttemaailma avava postituse täismahus ja toimetamata kujul.

Naljakas elu.
Kirjutasin just oma töötukassa konsultandile, et kas oleks võimalik meie kohtumine teisele ajale planeerida, kuna Vabariigi President ootab mind samal ajal endaga kohtuma. Presidendile ei tahaks ju ära öelda eks. Aga töötukassa konsultant on mu peale juba eelmisest korrast päris pahane, sest mulle ei sobinud tema pakutud ajad, küll oli vaja Kuku Ilmaparandajas intervjuud anda, küll Keskkonnaministeeriumi ees meeleavaldust korraldada...
Sama töötukassa konsultant küsis, et mida töötukassa minu heaks teha saakski, vastasin, et näiteks otsivad kellegi, kes mulle mu tegevuse eest palka maksaks. Konsultant oli väga pessimistlik, leides, et juu ma pean siis ikka mingile liinitööle minema, kuna mu ootused on liialt ebarealistlikud ja kogemuslik kompetents liialt spetsiifiline. Pakkus veel ka ökopoe müüja kohta otsida. Ma ei tea, see pole nagu päris minu teema vastasin, aga poole kohaga ehk küll, siis jääks aega ka maailma päästmiseks.
#põhisissetulek #töötukassa #tervisekindlustus #keskkonnaaktivist #kodanikupalk

Loe veel

Seotud lood:

Postituse all tekkinud vestlusest selgus, et olukord lahenes siiski õnnelikult. "Tüütukassa konsultant helistas just ja ütles, et ootab mind siis homme enda juurde," kirjutas Izmailova.

Izmailova selgitas seejärel, et tema peamiseks huviks on tervisekindlustuse saamine.

166 000€
Tallinn, Suvila
229 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
160 000€
Tallinn, Korter
152 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
83 000€
Tallinn, Korter
134 900€
Tallinn, Korter
209 000€
Kiili vald, Majaosa
179 900€
Tallinn, Korter
102 900€
Tallinn, Korter
180 000€
Tallinn, Korter

102 900€
Harku vald, Korter
172 000€
Tallinn, Korter
174 900€
Saue vald, Majaosa
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare