Vanalinna elanikud kurdavad ööpäevaringselt avatud baarist kostva müra üle

 (75)
Vanalinna elanikud kurdavad ööpäevaringselt avatud baarist kostva müra üle.
Foto on illustratiivne.Foto: Ester Vaitmaa

Täna pöördusid Suur-Karja tänava elanikud Tallinna linnavolikogu korrakaitsekomisjoni poole palvega aidata taastada kord öisel ajal Tallinna vanalinnas Suur-Karja tänaval, teatas volikogu korrakaitsekomisjoni esimees Max Kaur.

"Meie, kui vanalinna elanikud mõistame, et elame pealinna turismitsoonis ning senini kuidagi suutsime sellega elada ja leppida. Kuid uue öisel ajal tegutseva asutuse "Hullumaja" avamine sai meile sõna otseses mõttes tähenduslikuks ööpäevaringselt," märkis kärarikka tänava elanike esindaja Den Fox.

"Oleme pöördunud avaldustega küll politseisse, küll munitsipaalpolitseisse, kuid meie viimane lootus võimudesse on linnavolikogu korrakaitsekomisjon, et ometi võetaks ette abinõud ja tagatakse kord," ütles Fox.

"On täiesti mõistetav bordellidest ümberpiiratud tänava elanike pahameel. Arvan, et ammu oleks aeg nende asutuste peremehi trahvida, tegevuslitsentsid ära võtta ning kohtu alla anda. See hullumaja Suur-Karja tänaval on vaja lõpetada. Ja üldse, kes andis loa elumajja sisse seada lõbustusasutuse? On ammu aeg taga kord öises Tallinnas," leiab Tallinna linnavolikogu korrakaitsekomisjoni esimees Max Kaur.

Suur-Karja tänav Tallinna vanalinna kõige kärarikkam tänav Eesti pealinnas, siin asuvad rida lõbustusasutusi.

Hea Delfi lugeja, kas öösiti lahtiolevad baarid ja ööklubid rikuvad ka sinu und ning häirivad öörahu? Kirjuta meile, mis sa arvad, kas vanalinnas tuleks piirata ööklubide ja pubide lahtiolekuaegu?

Ootame teie mõtteid ja fotosid meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea loo või foto eest saada ka tunnustatud ning võita huvitava preemia!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
Lotomängija tõmbas 26000eurose võidu (5) bingo  2 h
Õnnelik lotomängija võitis täna õhtul Bingo loto täismänguga 26 672 eurot. Vaata võidunumbreid!
DELFI FOTOD ja BLOGI: Hanno Pevkur: Valimiskogus on suuremad šansid Marina Kaljurannal (55) Foorumi saade  4 h
Kuue parlamendierakonna esindajad ei jõudnud presidendivalimiste eelses "Foorumi" erisaates lähemale kokkuleppele, et riigipea saaks valitud juba riigikogus.
HOMSES PÄEVALEHES: Seadus teeb tasuta õhukeste kilekottide jagamisele lõpu (38) Tartu:Kavandatav kiletotikeeld kauplustes mõjutab ostutavasid.Pildil:Ostlemine Tartus Selveris koos ja ilma kilekottideta.  5 h
Nii poekassas müüdavate kui ka tasuta jagatavate õhukeste kilekottide arvu vähendamiseks tahetakse muuta pakendiseadust. Tavakilekottidele kehtestatakse miinimumhind 30 senti kuni üks euro, mis pahandab kaupmehi.
DELFI FOTOD ja VIDEO: Taavi Rõivas ja Luisa Värk vestlesid õhtusöögi eel Kõltsu mõisa suveaias Angela Merkeliga (59) DELFI FOTOD ja VIDEO: Taavi Rõivas ja Luisa Värk vestlesid õhtusöögi eel Kõltsu mõisa suveaias Angela Merkeliga  5 h
Täna pärastlõunal Eestisse saabunud Angela Merkel õhtustab pärast ametlikke kohtumisi vabamas õhkkonnas peaminister Taavi Rõivase ja Luisa Värgiga Kõltsu mõisas.
Rõivas tegi Merkeli kõrval nalja Putini ja Anton Vaino suunas (209) Angela Merkel ja Taavi Rõivas  6 h
Peaminister Taavi Rõivas kasutas täna juhust, et kinnitada Saksamaa kantsler Angela Merkelile Eesti vaieldamatut toetust tema tegevusele Euroopa Liidu juhtimisel. Kuid omalt poolt rõhutas Rõivas Merkeliga kohtumise järel Venemaa tegevusega seotud julgeolekuküsimusi.
100 SEKUNDIT: Eestisse saabus kahepäevasele visiidile Angela Merkel; Itaaliat raputas 6,2-magnituudine maavärin Angela Merkeli ja Taavi Rõivase ühine pressikonverents  6 h
Mida tõi Eesti ja maailma uudistesse kolmapäev, 24. august? Vaata Delfi TV kokkuvõtet!
Eesti sai kuues riigis uued suursaadikud (2) Marin Mõttus ja Recep Tayyip Erdoğan  7 h
President Toomas Hendrik Ilves kirjutas 24. augustil Kadriorus alla otsused, millega nimetas ametisse erakorralised ja täievolilised suursaadikud Aserbaidžaanis, Armeenias, Vietnamis, Myanmaris, Sri Lankal ja Singapuris.
DELFI FOTOD: EKRE tervitab Merkelit Toompeal piketiga massiimmigratsiooni vastu (92) Angela Merkel ja EKRE meeleavaldus  11 h
Seoses Saksamaa liidukantsleri Angela Merkeli Eesti-visiidiga toimub täna kella 15 kuni 17 Tallinnas Toomkiriku kõrval Kiriku platsil EKRE korraldatud pikett massiimmigratsiooni vastu.
Keskerakond seab presidendikandidaadina üles Mailis Repsi (12) Mailis Reps - juuli 2016  11 h
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kadri Simson esitab homme hommikul vabariigi valimiskomisjonile 27 Keskerakonna fraktsiooni liikme allkirjaga esildise, millega seatakse presidendivalimiste esimeses voorus üles Keskerakonna kandidaat Mailis Reps.

Loetumad artiklid

BLOGI, FOTOD ja VIDEOD: Angela Merkel EPLile ja Delfile Brexitist: Britid peavad esitama avalduse, enne ei saa öelda, milliseks suhted kujunevad  (193)
Täna pärastlõunal saabus Eestisse kahepäevasele visiidile Saksamaa Liitvabariigi liidukantsler Angela Merkel . Delfi tegi kell 16.45 otseülekande Merkeli ja peaminister Taavi Rõivase pressikonverentsist.
Purjus bussijuhi tööandja: miks kauples tantsulaagri korraldaja laste sõidutamiseks joobes juhi? "Iga kaine inimene oleks pidanud aru saama, et ta oli purjus!"  (160) Purjus bussijuhi tööandja: miks kauples tantsulaagri korraldaja laste sõidutamiseks joobes juhi?
Bussiettevõtja Rain-Mati Pesori sõnul oli laupäeval purjuspäi rooli istunud juht puhkusel ning kogu reis toimus tema loata.
Ebamugav välkküsimus paljastas presidendiks pürgijate diplomaatilised oskused  (71)
Tänasel presidendikandidaatide debatil üllatasid saatejuhid osalejaid välkküsimusega, pannes proovile nende diplomaatilised oskused. Kelle vastus on presidendile kohaseim ning kes astus totaalselt ämbrisse?
BLOGI, FOTOD ja VIDEO: Presidendikandidaatide suur debatt: üksteisele esitati teravaid küsimusi, Jõks kahetses enda fopaad, Helme ei soovinud lahkuva presidendi teenetest rääkides mitte midagi öelda  (268) BLOGI, FOTOD ja VIDEO: Presidendikandidaatide suur debatt: üksteisele esitati teravaid küsimusi, Jõks kahetses enda fopaad, Helme ei soovinud lahkuva presidendi teenetest rääkides mitte midagi öelda
Täna toimus Delfi ja Eesti Päevalehe toimetuses presidendikandidaatide debatt, millest DelfiTV tegi otseülekande. Debateerimas sai näha Siim Kallast , Mart Helmet , Mailis Repsi , Marina Kaljuranda , Allar Jõksi ja Eiki Nestorit .
Peipsi kalakuningat süüdistatakse kriminaalasjas 98 000 euro väljapetmises  (33)
PRIA toetuse väljapetmises süüdistatav Paul Kärberg väidab, et omafinantseeringute pettusi pole olnud.
FOTOD: Politsei: Angela Merkeli visiidi tõttu piiratakse Tallinna erinevates piirkondades liiklemist ja parkimist  (126) FOTOD: Politsei: Angela Merkeli visiidi tõttu piiratakse Tallinna erinevates piirkondades liiklemist ja parkimist
Saksamaa liidukantsler Angela Merkeli visiidi tõttu piirab politsei 24. ja 25. augustil osaliselt liiklemist ja parkimist Tallinna erinevates piirkondades. Kolonnide liikumisel on oodata ka lühiajalisi liiklusseisakuid.
Balti riskikapitalistid üritavad ühiselt väikse turu piirangutest üle saada Eesti era- ja riskikapitali assotsiatsiooni juhatuse esimees Kalmer Kikas usub, et Balti katusorganisatsiooni loomine võimaldab jagada kohustusi, ühtlustada koostööd ja turustada piirkonda tervikuna.  2 h
Uue katusorganisatsiooni eesmärk on Balti piirkonda rohkem tutvustada ja siia rohkem kapitali tuua.
Järjekordne Rootsi firma tippjuht lahkub Järjekordne Rootsi firma tippjuht lahkub  4 h
Cloetta juhatuse esimees David Nuutinen otsustas lahkuda ettevõtte juhi kohalt isiklikel põhjustel alates 1. septembrist, teatas täna ettevõte börsile.
Varoufakis: kas negatiivsed intressid tähendavad, et raha on halvaks läinud? IMF ei tahaks pimedal tänaval Yanis Varoufakisega vastamisi sattuda.  5 h
Kreeka endine rahandusminister Yanis Varoufakis kirjutab arvamusportaalis Project Syndicate, et mitmete rahvusvaheliste keskpankade kehtestatud negatiivsed intressid panevad inimesi just raha rohkem kokku hoidma, mitte seda kulutama ja investeerima.
Briti suurpanga juht vabandas salasuhte pärast ja aktsiad tõusid Suurbritannia  5 h
Suurbritannia pangandusettevõtte Lloyds Banking Group tegevjuht Antonio Horta-Osorio saatis täna firma 75 000 töötajale teate, milles vabandas oma abieluvälise suhte ja grupile põhjustatud kahjude pärast. Lloydsi aktsiate hind tõusis seepeale 3%.
Nord Stream 2 torufirma pakub 300 soomlasele tööd (2) Nord Stream 2 torufirma pakub 300 soomlasele tööd  6 h
Torujuhtme Nord Stream 2 torude betooniga katmise hanke võitnud ettevõte Wasco Coatings Europe pakub tööd kuni 300 soomlasele, vahendas Soome rahvusringhääling Yle.
Hiiu maavanema jaoks on ajutiselt vastuvõetavad ka Leedo laevad (32) Torm Rohukülas  7 h
Hiiu maavanem Riho Rahuoja rääkis Ärilehele, et saare jaoks on vastuvõetav ka see, kui Leedo laevad liinil mõnda aega jätkavad.
Uuring: palgaootused ületavad kaugelt tööturu tegelikke võimalusi (10) RAUL TAIMSAAR  7 h
Eestlaste palgaootused kasvavad ning keskmiseks netopalgaootuseks on 1434 eurot, ilmneb Palgainfo mais läbi viidud uuringust.
Soomlased alustasid Tallinna-Helsingi tunneli tasuvusuuringuga (6) Soomlased alustasid Tallinna-Helsingi tunneli tasuvusuuringuga  9 h
Soome Uusimaa maakonna omavalitsuste liit otsustas alustada Finnish Estonian Transport Link -nimelise projekti ehk Helsingi ja Tallinna vahelise tunneli tasuvusuuringuga.