Vahetustudeng Prantsusmaal: Kuidas tulevane piloot vaba päeva veedab? Lennujaama aia taga!

 (1)
Vahetustudeng Prantsusmaal: Kuidas tulevane piloot vaba päeva veedab? Lennujaama aia taga!
Foto: erakogu

Delfi Noorte Hääle Tudengiblogi on sari, mille täidavad Erasmusega välismaale sõitnud Eesti üliõpilased. Saame teada, millega nemad kaugel rinda pistavad ja kuidas kauged maad noori ja tegusaid eestlasi vastu võtavad.
Oma lugu jätkab Eesti Lennuakadeemia teisel kursusel õhusõiduki juhtimist õppiv Leena Tammann. Leena sõitis Erasmus+ programmi toel Prantsusmaale Toulouse'i, õppima lennundus- ja kosmonautikakooli Ecole Nationale De L’aviation Civile.

Pühapäeval otsustasime taaskord meie hea sõbra Molly kaasa haarata ja sõita Toulouse'i lennujaama aia taha lennukeid vahtima.
Algul peatusime ühes lennuraja otsas, kuid otsustasime lõpuks siiski teise poole kasuks, kuna seal võis näha lennukeid maandumas. Tegime palju pilte ja mõnulesime niisama.

Pärast paari tundi läksime läbi väikese kõrvalepõikega McDonalds'isse jälle koju. Kaua ei jõudnudki istuda, kui otsustasime, et tahaks pimedas ka lennukeid näha. Autole tuurid sisse ja minekut. Pimedas oli kõik veel ägedam kui valges.

Lõpuks märkasid meid ka lennujaamas ümber lennuradade kontrollsõitu teinud töötajad ja küsisid kuidas nad meid aidata saavad. Ega me palju muud ei tahtnud kui et nad ära läheks ja me jälle külmavärinate saatel pead kuklasse saaksime ajada.
Kahjuks neile meie idee ei meeldinud ja me pidime üle tee asuva maja taha minema ja tegevust jätkama.

Loe Leena blogi täies mahus SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare