VAATA OTSE: Heiki Hanso jätkab tammele häälte toomiseks jooksmist Tallinnast Orissaarde

 (4)
VAATA OTSE: Heiki Hanso jätkab tammele häälte toomiseks jooksmist Tallinnast Orissaarde
Foto: Heiki Hanso

Orissaare tamme promomiseks Euroopa puu valimise lõpusirgel võttis Arboristide Koja esimees Heiki Hanso nõuks joosta koos staadioni ja sellel seisva puu maketiga Tallinnast Orissaarde.

Hanso alustas teekonda eile kella ühe ajal päeval ja kolme tunniga oli ta jõudnud juba Tallinnast pea veerandsaja kilomeetri kaugusele Saue valda. "Seni läheb vägevalt," kinnitas Hanso Saarte Häälele, lisades muiates, et on alati unistanud, et saaks kunagi koju Saaremaale Orissaarde lipata.

Kokku jooksis Hanso eile kaheksa tunniga imetlusväärsed 40 kilomeetrit! Ta jõudis välja Riisiperre, pubi Mati Maja juurde, kust täna kella üheksa ajal rännakut Saaremaa suunas jätkama asus.

Orissaarde loodab ta jõuda homme. Südame ja hingega konkursile pühendunud Heiki Hanso kutsub kõiki Orissaare tamme poolt hääletama. "Orissaare tamm oleks ka üks asi, mille järgi inimesed Euroopas siis Eestit teaksid," märkis ta.

Orissaare tamme poolt saab hääletada 28. veebruarini. Tuleb minna veebilehele http://www.treeoftheyear.org/ ja sisestada hääletuskasti oma e-meili aadress, kuhu saadetakse kinnituskiri ja link, millele klõpsates ongi hääl antud.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare