Tudengipäevad vallutavad Tallinna

 (20)

Edgar Savisaar avab esmaspäeval Metropoli katuselt Tallinna tudengite kevadpäevad, millele järgneb suur avaparaad Vabaduse väljakul ja tudengiskulptuuri avamine Raekoja platsil.

Tänavu toimub kevadpäevade raames ligi kuuskümmend üritust — korraldatakse tudengipiknik, televiisorite oksjon, tudengijumalateenistus, tudengite kalapüük ja kaltsumüük, toimub ülikoolidevaheline mudamaadlus päris mudas, skandaalne Peda Folk, valitakse Miss University 2002 ning võisteldakse sõnaseadmisvõistlusel.

Kevadpäevade südameks on A.Le Coq’i telk, mis asub Vabaduse väljakul. Telgis on iga päev hommikust õhtuni tasuta mitmekülgne haridus-, kultuuri- ja meelelahutusprogramm, teatas Eesti Üliõpilaskondade Liidu pressiesindaja Liina Lepik ETAle.

Suure pidutsemise kõrval ei ole unustatud ka seda, et tudengid on õpihimulised ja tahavad isegi lõbutsemise vahel end harida. Et tudengid end ikka tudengitena tunda saaksid, on igale kevadpäevale plaanitud vähemalt üks loeng.

Rahvusraamatukogu kuppelsaalis annavad loenguid teiste seas Tartu Ülikooli (TÜ) professor Kalevi Kull, TÜ dotsent Riina Salupere ning TÜ vanemteadurid Riho Altnurme ja Tõnis Matsin.

Võida 200€ väärtuses TOTO koolitus
Mis on toto.ee?
TOTO on ennustusportaal, kus mängus miljonid eurod. Saa totoproffiks! Loosi läheb TOTO koolitus 10-le koos
karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!