TORMI KIUSTE: Üle 300 inimese korrastas Stroomi rannaparki

 (21)

Tallinna heakorrakuu raames toimunud Stroomi rannapargi talgute käigus koguti ligi 15 tonni prügi ja lehti. Halbade ilmaolude kiuste osales üle 300 inimese.

"Müts maha nende põhjatallinlaste eest, kes tulid välja külma ja lörtsi trotsides, et oma linnaosa korda teha. Suur tänu kõigile, kes osa võtsid! Talgud andsid avapaugu Stroomi rannapargi kordategemisele, sest sel aastal läbib nii park kui rand põhjaliku uuenduskuuri," ütles Põhja-Tallinna vanem Raimond Kaljulaid.

Üritus toimus traditsiooniliselt koostöös Helsingi, Turu ja Peterburi linnaga, kes korraldasid talgud samal ajal oma rannaaladel. Talgute avamisel kõlasid linnade esindajate videotervitused. Talinna linna poolt tervitasid talgulisi abilinnapea Arvo Sarapuu ja Põhja-Tallinna vanem Raimond Kaljulaid.

Talgutel osalejatele esines ansambel Väliharf, kõigile pakuti kuuma teed, pirukaid, mahla ja suppi. Talguloosi peaauhinna, milleks oli jahisõit Tallinna lahel 12-liikmelisele sõbruskonnale, võitis koolitüdruk Anželika Kalnik, kes lubas kaasa kutsuda oma pereliikmed ja sõbrad.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare