Sotsid viskasid erakonnast välja 50 tõsise kriminaalkuriteo toime pannud inimest

 (42)
Sotsiaaldemokraatide pressikonverents
Foto on illustreeriv.Foto: Madis Veltman

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) juhatus arvas täna parteist välja 50 tõsisema kriminaalkuriteo toime pannud inimest. Ülejäänud karistatute saatuse osas jätkatakse arutelu.

"Pärast kõigi nimekirjas toodud isikute taustaga tutvumist arvas Sotsiaaldemokraatliku Erakonna juhatus piirkondade ettepanekul erakonnast välja 42 kõige tõsisema rikkumisega isikut, kes on peaasjalikult süüdi mõistetud vägivalla- ja narkokuritegudes," ütles SDE kommunikatsioonijuht Andri Maimets Delfile.

"Teiste osas jätkame arutelu juhatuse järgmisel korralisel koosolekul," lisas Maimets ja tänas ajakirjandust teematõstatuse eest.

Sotsiaaldemokraatide juhatus kogunes erakonda kuuluvaid kriminaalkaristuse saanud liikmeid välja arvama pärast Eesti Päevalehe artiklit, millest selgus, et parteis on 165 kriminaalkorras karistatud liiget, kellest 91 karistus artikli avaldamise ajal kehtis – nende kohta oli karistusregistris märge. 30 kandis artikli avaldamise ajal veel karistust ning kõikidest juhtumitest kokku olid 55 seotud vägivalla või mõne rängema kuriteoga.

Võida 200€ väärtuses TOTO koolitus
Mis on toto.ee?
TOTO on ennustusportaal, kus mängus miljonid eurod. Saa totoproffiks! Loosi läheb TOTO koolitus 10-le koos
karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!