Savisaar: tahan enda fotode eest miljon krooni!

 (412)
edgar savisaar
Foto: Andres Putting

Fotovarguses süüdistatud Keskerakonna esimees Edgar Savisaar plaanib küsida enam kui miljon krooni piltide eest, mis on tehtud temast endast ning mille eest ta pole seni taibanud sentigi küsida.

Savisaar kirjutab oma blogis, et on hämmeldunud Postimehe ja Scanpixi väitest, nagu oleks ta varastanud oma blogi tarbeks pildi ning et 500-kroonise foto eest peab ta nüüd 18 000 krooni trahvi maksma.

See on minu isiklik blogi ja seal piltide kasutamine on seadusega reguleerimata, märgib Tallinna linnapea. "Võib-olla on see kära vaid selleks, et karistada mind tõepoolest sõbraliku kriitika eest hiljutisel meediakonverentsil, mis Postimehe vastutavale väljaandjale nähtavasti hinge ei mahtunud," pakub ta.

"Postimees ise on läbi aegade minust tehtud fotodest küll priskelt ära elanud, võib-olla on mõni mees nende eest ka preemiat saanud?" arutleb Savisaar. "Mina ei ole nendel piltidel poseerimise eest kordagi raha saanud ega ole ma seda taibanud küsidagi," jätkab ta. "Mingit luba minu piltide publitseerimise eest pole ka küsitud. Küsin nüüd Postimehelt ja Scanpixilt 1 118 013 krooni minu piltide avaldamistasu."

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare