President Kaljulaid külastab sel nädalal Läänemaad ja Hiiumaad

 (40)
President Kaljulaid külastab sel nädalal Läänemaad ja Hiiumaad
Foto: Alar Truu (Õhtuleht)

President Kersti Kaljulaid on sel kolmapäeval ja neljapäeval ringsõidul Läänemaal ja Hiiumaal, kus ta kohtub vabakonna esindajate, ettevõtjate ning omavalitsusjuhtidega.

Riigipea külastab kolmapäeval Läänemaad, alustades ettevõtte Narma külastusega Lihulas. Sealt suundub president Kaljulaid Linnamäel asuvasse Oru Kooli, kus ta kohtub õpetajate ja õpilastega. Uuemõisas tutvub riigipea erivajadusega inimeste töökeskusega, kus valmistatakse ka Eesti veteranide toetussümboleid ja Anname Au! kampaania tunnusmärke – sinililli. Haapsalus tutvub riigipea ettevõttega Lade ja külastab Haapsalu pitsikeskust, noorte innovatsioonikeskust ning Haapsalu Neuroloogilist Rehabilitatsioonikeskust. Samuti kohtub ta maavalitsuses omavalitsusjuhtidega.

Neljapäeval alustab riigipea ringsõitu Hiiumaal, külastades ettevõtteid Dale LD ja Triibuvineer, Hiiu valla sotsiaaltöö keskuses tegutsevat MTÜ-d Jääk ja Praak, Kärdla päikeseelektrijaama, Hiiumaa Tarbijate Ühistut, Hiiu Pagarit ning Palade põhikooli loodushariduskeskust. Hiiumaa gümnaasiumis annab president Kaljulaid õpilastele ühiskonnaõpetuse tunni. Riigipea kohtub ka Hiiumaa Vabatahtliku Merepääste Seltsi liikmete ja omavalitsusjuhtidega.

Võida 200€ väärtuses TOTO koolitus
Mis on toto.ee?
TOTO on ennustusportaal, kus mängus miljonid eurod. Saa totoproffiks! Loosi läheb TOTO koolitus 10-le koos
karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!