Pakri pangalt alla kukkunud auto omaniku surnukeha leiti sündmuskoha lähedusest rannast

 (69)
BMW sõitis Pakri tuletorni juures merre
BMW sõitis Pakri tuletorni juures merreFoto: Andres Putting

Täna hommikul siirdus politsei otsingumeeskond sündmuskohale tagasi, et leida õnnetuses kaduma jäänud inimene. Hommikul, kella 9.50 paiku leidis politsei otsingute käigus rannikult meesterahva surnukeha.

„Eile otsisime läbi ranniku õnnetuspaiga lähistel, kuid hukkunut ei leitud. Hommikul läksime otsingumeeskonnaga tagasi, et rannik uuesti läbi vaadata. Tuul ja lainetus oli kandnud surnukeha kaldale“, lausus politsei operatiivjuht Urmas Tuisk.

Tuvastamisel selgus, et tegemist on 32-aastase mehega, kes oli ühtlasi eile leitud sõiduki omanik. Õnnetuse täpsemad asjaolud selgitab välja kriminaalmenetlus, mida juhib Põhja Ringkonnaprokuratuur. Sündmuskohal tegeles hukkunu leidmiseks PPA laevastiku Kindral Kurvitsa meeskond koos kriminalistidega.

Politsei pressiesindaja sõnul on uurimise aluseks karistusseadustiku säte, mis käsitleb mootor-, õhu- või veesõiduki, trammi või raudteeveeremi juhi poolt liiklus- või käitusnõuete rikkumist ettevaatamatusest, kui sellega on tekitatud inimesele raske tervisekahjustus või põhjustatud inimese surm.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare