Padar riigikokku opositsiooni istuma ei läheks

 (60)
Padar riigikokku opositsiooni istuma ei läheks
Foto: Ilmar Saabas

Sotsiaaldemokraadist eurosaadik Ivari Padar ütles, et läks oma riigikokku kandideerimisega eelkõige erakonnakaaslastele appi. Riigikogus opositsioonis istumine Padarit ei huvita ja seetõttu poliitik Brüsselist ära ei kiirusta.

“Ma olen väga selge suunitlusega praegu kandideerimas, see on erakonda aidata. Aidata neid tublisid inimesi, kes Kagu-Eestisse on kandideerima tulnud. Meie kohalikel inimestel tuleb seal üleriiklike kuulsustega rinda pista,” ütles Padar Delfile.

“Erakonnakaaslased, eelkõige just Kagu-Eesti inimesed ütlesid, et Ivari, sind on meil vaja. Ja kui omad paluvad, siis mina püssi põõsasse ei viska.”

Edasine sõltub Padari sõnul kõik valimistulemustest. “Kõik sõltub sellest, millest jutt on. Ma ei pea tõenäoliseks, et ma tuleksin näiteks riigikokku opositsiooni. Aga kõik, mis puudutab muid valikuid pärast valimisi, siis on kõik võimalused olemas,” märkis Padar ja lisas, et valitsuskoalitsioon paneks mõtlema Brüsselist ära tulemise peale küll. “Jaa, sellel oleks jumet, aga opositsioonis on palju kisa ja vähe villa.”

Võida 200€ väärtuses TOTO koolitus
Mis on toto.ee?
TOTO on ennustusportaal, kus mängus miljonid eurod. Saa totoproffiks! Loosi läheb TOTO koolitus 10-le koos
karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!