Ossinovski kaitsejõudude esindajatest odinlaste seas: lugupeetud Riho Terras ja Meelis Kiili, aitab pressiesindajate tanki lükkamisest

 (228)

Ossinovski kaitsejõudude esindajatest odinlaste seas: lugupeetud Riho Terras ja Meelis Kiili, aitab pressiesindajate tanki lükkamisest
Foto: Delfi/Päevaleht/Kollaaž

Tervise-ja tööhoiuminister Jevgeni Ossinovski (SDE) sõnul ei ole kaitseliitlaste ja -väelaste osalemine Odini sõdurite ridades tehniline küsimus, vaid teema, mis vajab selget hukkamõistu kaitseorganisatsioonide juhtide poolt.

"Eesti on õigusriik, milles inimeste turvalisust ning julgeolekut tagavad riiklikud ametiasutused. Just sellele on igapäevaselt pühendunud tuhanded politseiametnikud. Lisaks ka sajad vabatahtlikud abipolitseinikud," kirjutas Ossinovski Facebookis.

"Omaalgatuslikud jõugud, mis asuvad „kaitsma“ ühte osa ühiskonnast teise vastu, külvavad hirmu ja viha, kohtlevad vääritult Eestis viibivaid välismaalasi ning õõnestavad sellega kogu ühiskonna turvatunnet. Mõistan selle imporditud vihaalgatuse üheselt hukka," lisas Ossinovski.

"Ja palun, lugupeetud Riho Terras ja Meelis Kiili, aitab pressiesindajate tanki lükkamisest. Kaitseliitlaste ja -väelaste osalemine omaalgatuslikus ja rassistlikus jõugus ei ole tehniline küsimus, vaid miski, mis vajab põhimõttelist seisukohta organisatsiooni juhtide poolt," lõpetas minister oma postituse.

Avalda teema kohta arvamust SIIN!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare