NÄDAL PILDIS: Poliitiliselt kuum, eluliselt soe ja ilmalt vihmane


Saaremaa ja Hiiumaa köievedu
Saarlased ja hiidlased tõmbasid maailma pikima köie puruksFoto: Irina Mägi, express media

Juuni teine nädal möödus kiirelt. Saarlased ja hiidlased vedasid köit, keskerakond valis presidendikandidaati, Soomes elavad eestlased süütasid jaanitule ja veel palju muudki püüdsid Ekspress Meedia fototiimi liikmed oma kaameratega kinni. Siin on kümme hetke nädalast.

Foto: Karli Saul
Soomes elavad ja töötavad eestlased pidasid jaanituld. Seekord külastas neid ka selline maskis tegelane. Karli Saul koos reporter Brigitte Susan Hundiga oli kohal ja jäädvustas neid unustamatuid hetki. Klikimagneteid, nagu mehel kombeks öelda.
Keskerakond valis presidendikandidaadi Foto: Andres Putting
Mailis Repsist sai Keskerakonna ametlik presidendikandidaat. Kas Edgar Savisaar lepib kaotusega, näitab aeg. Andres Putting jälgis Keskerakonna muutuvat maailma.

Narva Energiajooks 2016 Foto: Sergei Stepanov, NPA

Narvas joosti paduvihmas Energiajooksu 2016. Sergei Stepanov Narvast ligunes koos jooksjatega.
Piketeerija Peterburi Jaani kiriku ees Foto: Rauno_Volmar
Suhtekorralduse dessant Venemaale ehk 1000 eestlast Peterburis. Sealse Jaani kiriku ees tervitas eestlaseid üksik piketeerija. Rauno Volmar oli üks neist tuhandest, kes kohal käis ja püüdis üksiku piketeerija kaameraga kinni.
Assar Pauluse kohtuasi Foto: Karin Kaljuläte
Pilt nagu kusagil usuraamatust. Mees ja tema jüngrid ehk Assar Paulus (üleval keskel paremal) ja tema kamp hakkab vaikselt kohtuotsuseni jõudma. Karin Kaljuläte joonistas kaameraga selle ikoonilise hetke.
Hilton Tallinn Park avapidu Foto: Madis Veltman
Tallinnas avati Hilton Tallinn Park hotell. Kohalik koorekiht kuulekalt punasele vaibale pääsemist ootamas. Madis Veltman püüdis hetke kaamerasse.
Foto: Ilmar Saabas
Nissi kandis enam öösel poodi ei saa. Sealne Alexela tanklapood põles maani maha. Põhjus selgitamisel. Ilmar Saabas kohalikuna jäädvustas kurva pildi.
Ümarlaud. Tasuta ja tasuta kooliharidus Foto: Priit Simson
Tähtsad riigininad arutasid tasulise ja tasuta hariduse piire Gustav Adolfi gümnaasiumis toimunud ümarlaual. Kas lahendus tuleb sama magus kui vaagen maasikaid? Priit Simson tabas magusa hetke.
Eesti Ekspressi müük tänaval Foto: Tiit Blaat
Tänasel digiajastul on üsna haruldaseks jäänud paberlehed. Lehemüüjad alustasid suvehooaega ja Eesti Ekspress jõuab lugejateni nüüd ka otse tänaval. Tiit Blaadi tore pilt näitab, kuidas asi käib.
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare