Mikser: Marju Lauristin pole peibutuspart

 (97)
Mikser: Marju Lauristin pole peibutuspart
Foto: Ilmar Saabas

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimehe Sven Mikseri sõnul aitab Marju Lauristin riigikokku kandideerides kindlasti erakonnale hääli saada, samas rõhutas Mikser, et Lauristini puhul pole tegu nö peibutuspardiga.

"Ta kindlasti toetab oma kandideerimisega erakonda, aga ta on täiesti iseseisev suurus, ta ei ole kindlasti mingisugune peibutuspart," ütles Mikser Delfile.

Lauristin kandideerib valimistel Tartu linnas, olles erakonna ringkonnanimekirja viimasel kohal. Mikseri sõnul on Lauristinil endal selles küsimuses suur sõnaõigus, millisel positsioonil ta tahab kandideerida.

"Mul on äärmiselt hea meel, et selline Eesti sotsiaaldemokraatia peaaegu et sünonüümne nimi nagu Marju Lauristin on nõus riigikogu valimistel kandideerima, erakonda aitama. Ta on kahtlemata võimeline võtma arvukalt hääli, aga ma arvan ka tema kandideerimine iseenesest märgilise tähendusega, toetab tervikuna sotsiaaldemokraatide kuvandit üldse," sõnas Mikser.

"Ma usun, et kui ta valituks osutub, küllap ta siis teeb ka targa, kaalutud valiku ja temast on kindlasti väga märkimisväärne lisandväärtus ka riigikogus sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsioonile. Teisest küljest Marju Lauristin ka oma praeguses rollis, sotsiaalteadlasena, õppejõuna on väga oluliste riigielu küsimuste otsustamisel äärmiselt mõjukas," lisas Mikser.

Nimeka häälepüüdjana läheb sotsidele valimistel appi ka eurosaadik Ivari Padar.

Võida 200€ väärtuses TOTO koolitus
Mis on toto.ee?
TOTO on ennustusportaal, kus mängus miljonid eurod. Saa totoproffiks! Loosi läheb TOTO koolitus 10-le koos
karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!