Mida ikkagi arvab Ratas Rõivase skandaalsest Malaisia visiidist?

 (218)

Mida ikkagi arvab Ratas Rõivase skandaalsest Malaisia visiidist?
Ekspress Meedia

Peaminister Jüri Ratas vastas riigikogulase Henn Põlluaasa arupärimisele Taavi Rõivase Malaisia visiidi kohta. Otsest hinnangut Rõivase käitumisele pole, küll aga viitab Ratas sellele, et oma käitumise pärast astus Rõivas ametist tagasi.

"Äridelegatsioonide visiidid Eestile olulistesse riikidesse on vajalikud, et aidata Eesti ettevõtjatel edendada eksporti ning hoogustada välisinvesteeringuid Eestisse. Poliitikute osalemine taolistel visiitidel või EAS-i korraldatud üritustel on osa äridiplomaatiast," märgib Ratas.

"EAS-i visiitide programmide ja äridelegatsioonide koosseisude koostamist Eestile olulistesse sihtkohtadesse korraldab eeskätt EAS, arvestades maksimaalselt Eesti huve ja eelarvelisi võimalusi. EAS on alati olnud avatud ettepanekutele erinevatelt osapooltelt, sh poliitikutelt, organisatsioonidelt ja riigiasutustelt, kes on ettevõtluskeskkonnaga laiemalt või mõne konkreetse visiidi või üritusega seotud."

"Kuidas te suhtute EAS-i avaldusse, et nad on ka edaspidi valmis võtma delegatsiooni koosseisu Taavi Rõivast, kes käitus ebaväärikalt ja kahjustas Eesti mainet," uuris Põlluaas.

"Viitan eelpool antud vastusele, et EAS-i ärivisiitide delegatsioonid koostab EAS, lähtuvalt ärivisiitide eesmärgist, võimalustest ja muudest olulistest kaalutlustest," märgib Ratas.

Loe veel

"Iga riigikogu liige peaks oma käitumises ja tegevustes lähtuma riigikogu juhatuse ja fraktsioonide esindajate poolt 17. detsembril 2014. aastal heaks kiidetud riigikogu liikme hea tava põhimõtetest. Taavi Rõivas on avaldanud kahetsust ja taandunud riigikogu aseesimehe ametist."

157 000€
Rae vald, Korter
229 500€
Tallinn, Korter
149 000€
Tallinn, Korter
134 900€
Tallinn, Korter
209 000€
Kiili vald, Majaosa
229 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
115 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
243 000€
Tallinn, Majaosa
152 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
83 000€
Tallinn, Korter

119 900€
Saue vald, Korter
172 000€
Tallinn, Korter
99 900€
Tallinn, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare