Meeleavaldajad tutvustavad end: me pole radikaalid, vaid reaalsed inimesed

 (230)
Meeleavaldajad tutvustavad end: me pole radikaalid, vaid reaalsed inimesed
Foto: Rene Suurkaev, Eesti Päevaleht

"Aitab valelikust poliitikast" liikumisest aktivistid, kes korraldavad homme meeleavalduse Reformierakonna Tartu kontori ees, tegid endale blogi, kus nad tutvustavad iseennast kui tavalisi eesti inimesi. Eesmärgiks on ümber lükata väited, et nad on väike grupp radikaale või siis suisa kellegi käsilased alates mõnest parteist kuni Vene luureni välja.

"Tutvustame end lühidalt, et neid anonüümsete kommentaatorite ja mõnede poliitikute väiteid kummutada. Oleme täiesti reaalsed inimesed," kirjutasid aktivistid blogis.

Oma nime ja näoga tutvustasid ennast seal 11 inimest, kes kirjeldasid oma senist poliitilist ja ühiskondlikku tegutsemist ja selgitasid, miks on nende arvates praegune poliitika valelik ja mida peaks selle vastu tegema. Üks tuntumaid neist on Tartu Ülikooli õppejõud Berk Vaher.

Samad inimesed korraldavad homme ehk Reformierakonna 18. sünnipäeval Reformierakonna Tartu kontori ees Raekoja platsil kell 17.30 meeleavalduse. Kaasa palutakse tuua "sünnipäevakingid" ja loosungid poliitikutele.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare