Linnavalitsus ootab Erki Korpi selgitust 16-päevasele Florida reisile

 (106)
Erki Korp
Foto: Andres Putting

Tallinna linnavalitsus ootab Nõmme linnaosavanema Erki Korpi selgitusi, miks pikenes tema nädala kestnud usukonverents Floridas 16-päevaliseks välislähetuseks.

"Linnapea andis korralduse, et Erki Korp annaks selgitusi nii meediale kui ka linnavalitsusele. Pärast seda linnavalitsus otsustab," kommenteeriti linnavalitsusest Korbi lähetust USA päikserannikule, mis läks Tallinnale maksma üle tuhande euro.

Korp viibis valgete liivarandadega Destini linnas kohaliku luteri kiriku kutsel, mis oli korraldanud seminari nimega "Tervete kogukondade arendamine". Kontakt Destini linna luterlastega loodi 12 aasta eest Nõmme Rahu koguduse kaudu.

Enim loetud
GRAAFIK: Gripp nõudis Eestis veel kolm ohvrit VAATA, kuidas on gripihooaeg tänavu kulgenud (14)GRAAFIK: Gripp nõudis Eestis veel kolm ohvrit
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
 
Valitsus kiitis heaks EV 100. sünnipäeva eelarve (1) Lipu heiskamine Toompeal  21 min
Valitsus kinnitas 2016. aastaks Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva ettevalmistamise kuludeks 5,2 miljonit eurot ning kiitis heaks eelarvetaotluse aastateks 2017-2020 summas 16,5 miljonit eurot.
FOTO: "Pealtnägija" avaldas pildi, mis väidetavalt tõestab, et riigisaladused olid laokil FOTO: "Pealtnägija" avaldas pildi, mis väidetavalt tõestab, et riigisaladused olid laokil  23 min
See foto tõestab väidetavalt, et Eesti riigisaladused olid laokil. Eelmise nädala saates räägiti mäletatavasti erinevatest probleemidest siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuses (SMIT), vahendab saade "Pealtnägija" oma Facebooki lehel.
Toimik: eestlased ja lätlased olid peamiselt Soomes tegutsenud narkojõugu ninamehed (2) Toimik: eestlased ja lätlased olid peamiselt Soomes tegutsenud narkojõugu ninamehed  32 min
Eesti, Soome ja Läti politsei koostöös tabati mullu põhjanaabrite juures tegutsenud jõuk, kes smugeldas Soome relvi ja narkootikume. Soome ajaleht Iltalehti käis politseitoimikuga tutvumas ja avastas, et rahvusvahelises jõugus mängisid eestlased suurt rolli.
Mihkelson: välisministeerium vajab koondamiste ja saatkondade sulgemise asemel hoopiski lisaressurssi (15) Avalik koosolek  1 h
Isamaa ja Res Publica Liidu aseesimees Marko Mihkelson ütles tänasel välispoliitika debatil Riigikogus, et arvestades väga keerulist rahvusvahelist olukorda vajab välisministeerium koondamiste ja saatkondade sulgemise asemel hoopiski lisaressurssi.
112 PÄEV: Uskumatu lugu: häirekeskuse meedik aitas seiskunud südamega mehe telefoni kaudu elule saadaLOE detailset kirjeldust juhtunust (38) 112 PÄEV: Uskumatu lugu: häirekeskuse meedik aitas seiskunud südamega mehe telefoni kaudu elule saada  1 h
Tunnen, kuidas tänane päev on korda läinud. Võin julgelt öelda, et olen olnud kaudselt juures, kui inimene saab elule tagasi aidatud.
Liina Kersna plaanitavast riigikogu turvakorrast: meie Lotta on võrdsustatud relvade ja lõhkeainega (150) Liina Kersna - peaministri nõunik  1 h
Riigikogu kantselei plaanitavas uues sissepääsu- ja turvakorras on keelatud objektide alla liigitatud üheskoos nii relvad, lõhkeained kui ka loomad.
Hanso: liitlaste hoiakutes on toimunud pööre – meie piirkonna julgeolek on muutunud NATO üheks olulisemaks prioriteediks (37) Ämari lennuväljal maandusid A-10 Thunderbolt II hävituslennukid  2 h
Eile ja täna Brüsselis peetud NATO kaitseministrite kohtumisel andsid liitlastriikide ministrid poliitilise juhise alliansi sõjalisele poolele tulla sellesuvisel Varssavi tippkohtumisel välja konkreetsete sõjaliste heidutusmeetmete ettepanekutega.
Albaania pere elamisloasaaga: erandist võib saada reegel (58) Marina Kaljurand Riigikogus  3 h
Riigikogu liige Kristjan Kõljalg (RE) uuris täna riigikogu ees välispoliitikast rääkimas käinud välisministri Marina Kaljuranna käest, kas äsja elamisload saanud Albaania perele tehtud erand võiks kujuneda reegliks. Kaljuranna sõnul ongi vastav seadusemuudatus juba siseministeeriumis ettevalmistamisel.
Wiedemanni keeleauhinna pälvib kapten (1) Uno Laur  3 h
Ferdinand Johann Wiedemanni keeleauhinna pälvib tänavu kapten Uno Laur keelemeheliku pühendumise ning viljaka ja järjepideva töö eest eesti merekeele kaitsmisel, eesti merendusterminoloogia arendamisel, korrastamisel ja levitamisel.

98 rahvust

Vabariigi sünnipäevakuu projekt "1 EESTI. 98 RAHVUST." toob meieni iga päev mitu head mõtet Soovita rahvusi, kes on meil veel puudu!  (27) 1 eesti. 98 rahvust
Projekt "1 EESTI. 98 RAHVUST." toob vabariigi sünnipäevakuul meieni 98 eri rahvusest inimese mõtisklused, vaata neid siit: http://www.delfi.ee/98rahvust/

Loetumad artiklid

Kaks noort Euroopa seljakotirändurit langes Austraalias jõhkra rünnaku ohvriks  (134)
Kaks varastes kahekümnendates Lõuna-Austraalias reisivat Euroopa naist, kellel oli plaanis veeta öö rahvuspargi kõrvalises telklaagris, langesid äärmiselt jõhkra rünnaku ohvriks ja viidi tõsiste vigastustega haiglasse. Väidetav ründaja tabati ning sai kohtus süüdistuse vägistamises, ründamises, inimröövis ja mõrvakatses.
Kalev Kallo viidi raskes seisus Ida-Tallinna keskhaiglasse  (52) Kalev Kallo viidi raskes seisus Ida-Tallinna keskhaiglasse
Tallinna Linnavolikogu esimehe Kalev Kallo lähedaste loal annab Keskerakond teada, et Kalev Kallo viibib Ida-Tallinna Keskhaigla intensiivravi osakonnas. Tema seisund on raske, kuid stabiilne.
VIDEO: Vaata hetke, mil roostetanud tänavapost Pärnu maanteele kukub  (81)
Laupäeva hommikul murdusid Tallinnas Vabaduse väljakul maha kolm tänavaposti, mis olid täiesti läbi roostetanud. Vaata politseikaamera videost hetke, mil langeb kolmest postist esimene!
Kalev Kallo murdis maha sepsis. Mis on raske sepsis ja mis septiline šokk?  (75) Kalev Kallo murdis maha sepsis. Mis on raske sepsis ja mis septiline šokk?
Tallinna linnavolikogu esimees Kalev Kallo on raskes seisus haiglas ja esialgsetel andmetel tabas teda sepsis ehk kogu keha põletik. Mis see täpsemalt on ja patsiendile tähendab?
Lastehaiglasse sattus kriitilises seisus pooleteiseaastane laps, kes kaalus vaid kuus kilo  (21)
Lastehaiglasse sattus toitmisprobleemidega kriitilises seisus pooleteiseaastane laps, kes kaalus vaid kuus kilo. „Emal oli juba kuus last, kõik kõhnakesed – ta ei osanud arvatagi, et väikseim laps on kidurake hoopis haiguse tõttu,“ ütles Tallinna Lastehaigla sotsiaaltöötaja Karin Agrov, kelle sõnul annaks selliseid juhtumeid ennetada, kui perearst beebit pärast sündi kodus külastaks, kirjutab ajaleht Pealinn .
Vandeadvokaat Ruus: liigodavale pakkumisele tuginemine hankevaidluses reeglina edu ei too Vandeadvokaat Ruus: liigodavale pakkumisele tuginemine hankevaidluses reeglina edu ei too  15 min
Käesoleva artikli kirjutamise ajendiks on kohtupraktikas sagenenud vaidlused riigihankemenetluses esitatud pakkumuste põhjendamatult madala maksumuse üle.
VIDEO: Keila linnapea: PKC töötajad rääkisid ammu, et pikka pidu enam ei ole VIDEO: Keila linnapea: PKC töötajad rääkisid ammu, et pikka pidu enam ei ole  54 min
Keila linnapea, reformierakondlane Enno Fels rääkis Ärilehele, et temagi sai alles täna hommikul teada, et Keilas asuvast PKC kaablitehasest koondatakse üle 600 inimese.
Kohus tühistas Ivo Voori käibemaksupettuse katse eest süüdimõistmise Kohus tühistas Ivo Voori käibemaksupettuse katse eest süüdimõistmise  1 h
Harju Maakohtu tänase otsusega rahuldati Ivo Voori, Setu Põllud OÜ ja Uudismaa OÜ esindaja Advokaadibüroo Eipre & Partnerid OÜ advokaat Martin Traadi kaebused Maksu- ja Tolliameti otsustele nimetatud isikute süüditunnistamise ja karistamise kohta käibemaksupettuse sooritamise katses.
VIDEO: Analüütik: kiiresti tõusnud keskmine palk ei mahtunud PKC äriplaani (41) VIDEO: Analüütik: kiiresti tõusnud keskmine palk ei mahtunud PKC äriplaani  2 h
SEB panga analüütiku Mihkel Nestori hinnangul ei sobinud Eestis viie aastaga kolmandiku võrra tõusnud keskmine palk enam PKC algsesse äriplaani ning kindlasti peavad mõned odavale tööjõule toetuvad ettevõtted Eestis veel uksed sulgema.
Soome analüütik koondamisest: PKC Eesti tehas on liiga vana ja väike (6) Soome analüütik koondamisest: PKC Eesti tehas on liiga vana ja väike  2 h
Eestis PKC tehase sulgemine on osa ettevõtte ümberkorraldusprogrammist, kommenteeris Ärilehele PKC Groupi aktsiat Helsingis analüüsiv Pohjola vanemaktsiaanalüütik Hannu Rauhala.
Michal: PKC koondamine osutab ka Eesti majanduse liikumisele uuele tasemele (40) Kristen Michal.  3 h
Majandus- ja kommunikatsiooniminister Kristen Michali sõnul osutab tänane PKC koondamise uudis Eesti majanduses olulisele küsimusele – mis valikuid peab tegema riik ettevõtluskeskkonnas, hariduses ning ettevõtjad oma valikutes, näiteks investeerides teadus- ja arendustegevusse, et tootlikus kasvaks.
Oviir PKC koondamisest: odavad töökohad lahkuvad ja kallist tööd me veel ei oska (75) Oviir PKC koondamisest: odavad töökohad lahkuvad ja kallist tööd me veel ei oska  3 h
Ettevõtlusminister Liisa Oviir ütles PKC Eesti tootmise lõpetamist kommenteerides, et Eesti majanduses on toimumas struktuurimuutused, odavad töökohad lahkuvad ja kallist tööd me veel nii hästi teha ei oska.
Euroopa börsidel on "veri tänavatel" (8) Euroopa börsidel on "veri tänavatel"  4 h
Euroopa aktsiaturgudel on täna kehv meelestatus ja investorite aktsiate müügid madalama hinnaga on kukutanud aktsiaindekseid.