Linnavalitsus ootab Erki Korpi selgitust 16-päevasele Florida reisile

 (106)
Erki Korp
Foto: Andres Putting

Tallinna linnavalitsus ootab Nõmme linnaosavanema Erki Korpi selgitusi, miks pikenes tema nädala kestnud usukonverents Floridas 16-päevaliseks välislähetuseks.

"Linnapea andis korralduse, et Erki Korp annaks selgitusi nii meediale kui ka linnavalitsusele. Pärast seda linnavalitsus otsustab," kommenteeriti linnavalitsusest Korbi lähetust USA päikserannikule, mis läks Tallinnale maksma üle tuhande euro.

Korp viibis valgete liivarandadega Destini linnas kohaliku luteri kiriku kutsel, mis oli korraldanud seminari nimega "Tervete kogukondade arendamine". Kontakt Destini linna luterlastega loodi 12 aasta eest Nõmme Rahu koguduse kaudu.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
Savisaar sai kahtlustuse linna raha omastamises (3) Edgar Savisaar  11 min
Keskerakonna esimees ja kriminaaluurimise tõttu Tallinna linnapea ametist kõrvaldatud Edgar Savisaar sai teisipäeval kaitsepolitseiametis kahtlustuse Tallinna eelarvevahendite omastamises.
FOTOD: Presidendikandidaat Kersti Kaljulaid läks ennast Reformierakonnale tutvustama (48) Kersti Kaljulaid Reformierakonna fraktsioonis  35 min
Presidendikandidaat Kersti Kaljulaid läks täna riigikogu Reformierakonna fraktsiooni ette end tutvustama. Reformierakond on veel viimane tema suhtes skeptiline fraktsioon.
Juhiloata riigikogulane Stalnuhhin liisib endiselt kuluhüvitiste eest autot, ent laseb hüvitada ka bussipiletid (53) Juhiloata riigikogulane Stalnuhhin liisib endiselt kuluhüvitiste eest autot, ent laseb hüvitada ka bussipiletid  1 h
Juhiloata riigikogulane Mihhail Stalnuhhin liisib endiselt kuluhüvitiste eest autot, ent laseb hüvitada ka bussipiletid. Poliitiku sõnul on auto läbisõit keskmiselt vaid 1000 kilomeetrit kuus.
Valitsuse korraldusega vabastati Eesti kodakondsusest 3930 inimest (4) IMG_4018  1 h
Tänavu on valitsuse korraldusega Eesti kodakondsusest vabastatud kokku 3930 inimest. Politsei- ja piirivalveamet on juuni lõpu seisuga teinud kodakondsuse seaduse alusel 1057 kodakondsuse kaotanuks lugemise otsust.
Oudekki Loone: paljud erakonna eliidist tahaksid veel viimasel hetkel Eestiga kuristiku suunas kihutavale poliitilise eliidi vankrile hüpata (25) Keskerakonna kongress 2015  2 h
Keskerakonna peasekretäri ametikohalt kõrvaldatud Oudekki Loone avaldas täna Kesknädalas pöördumise, milles tänab erakonnakaaslasi ja sõpru toetuse eest, kuid samas süüdistab teisi erakonnakaaslasi valijate huvide reetmises ja soovis hüpata kuristiku suunas kihutavale poliitilise eliidi vankrile.
Kas mõned riigikogulased peavad sünnipäevi rahva raha eest? (12) Dmitri Dmitrijev  2 h
Mitu riigikogulast on kuluhüvitiste arvelt lasknud kinni maksta toitlustusarveid, mille kuupäevad kattuvad või on lähestikku nende sünnipäevaga. Kas tegu on isikliku pidupäeva tähistamisega maksumaksja rahakoti arvelt?
Taani ekspertide hinnang oli Reidi teele armuline (49) Kadrioru parki lõikav Reidi tee on plaanitud autode jaoks väga sujuvaks, kuid see suurendab märkamatult kiirust ja võib ratturitele ohtlikuks kujuneda, arvavad Taani linnaplaneerimise eksperdid.  9 h
Planeeritaval Reidi teel soovitatakse vähendada autoliikluse võimalikku kiirust parempööretel.
Simson: Kesknädal valab õli tulle (108) Heimar Lenk ja Urmi Reinde  9 h
Keskerakonna noored liidrid tahavad Savisaart ülistavale parteimeediale päitsed pähe panna.
Jaak Aab Keskerakonna kontoris toimuvast: sõumehed segavad töötegemist (37) Jaak Aab kinnitab, et keegi ei ole end kontorisse lukustanud. Ta annab intervjuusid väljas, et büroo tööd mitte segada.  9 h
Aab üritab partei rahaasjades selgust saada, uusi salaja võetud kohustusi ta seni leidnud ei ole.

Loetumad artiklid

DELFI FOTOD ja VIDEO: Presidendikandidaadiks esitatud Kersti Kaljulaid: vastutus on meeletu ja ma võtan selle  (1077)
Täna taas kogunenud riigikogu vanematekogu otsustas teha Euroopa Kontrollikoja Eesti esindaja Kersti Kaljulaidile ettepaneku kandideerida Eesti presidendiks.
FOTOD ja VIDEOD: Dramaatiline päev Keskerakonnas - uus peasekretär otsis hindamisakti, Savisaar käis luuramas  (265) FOTOD ja VIDEOD: Dramaatiline päev Keskerakonnas - uus peasekretär otsis hindamisakti, Savisaar käis luuramas
Keskerakonna kontori juures toimusid täna tormilised sündmused. Värskelt ametisse nimetatud peasekretäri kohusetäitja Jaak Aab asus tutvuma dokumentidega, Heimar Lenk nimetas toimuvat kontorisse sissemurdmiseks. Kontori lähedal ootas Edgar Savisaar keskpäeval oma autos, ei tulnud sealt välja ega läinud ka minema. Peale pikemat hiilimist, et pääseda ajakirjanike eest, õnnestus Savisaarel siiski kontorisse pääseda. Ta lahkus sealt uuesti peale kolme.
Mailis Reps: Edgar ei ole poliitiliselt enam keegi  (385)
Keskerakonna rahaasju nimetab Reps hallideks, kui mitte mustadeks. Auditeeritakse ka ajalehte Kesknädal ja erakonna sinna antud raha liikumist. Ei ole välistatud, et erakonnale on nõudeid võetud veelgi, kuid Repsi kinnitusel pankrotti ei minda.
Keskerakonna juhatus vahetas Oudekki Loone erakonna peasekretäri kohalt välja  (248) Keskerakonna juhatus vahetas Oudekki Loone erakonna peasekretäri kohalt välja
Keskerakonna juhatus otsustas häältega 9:3 võtta Oudekki Loone peasekretäri kohalt maha, peasekretäri kohusetäitjaks saab Jaak Aab. Samuti lepiti põhimõtteliselt kokku erakorralise kongressi aeg 5. novembril, mil kavatsetakse valida ka esimeest.
Savisaar: Oudekki Loone ametist kõrvaldamine on õigustühine, erakonna juhatus on kaotanud legitiimsuse  (287)
Keskerakonna esimees Edgar Savisaar on seisukohal, et erakonna juhatuse otsus taandada ametist peasekretär Oudekki Loone, on õigustühine.
DELFI VIDEOD JA FOTOD: Savisaare võitluskaaslased kogunesid dramaatilise päeva lõpus Hundisilmale kohvi jooma  (243) DELFI VIDEOD JA FOTOD: Savisaare võitluskaaslased kogunesid dramaatilise päeva lõpus Hundisilmale kohvi jooma
Keskerakonna tormiline päev tipnes täna õhtul sellega, et Edgar Savisaare toetajad Keskerakonna juhatusest ja riigikogu fraktsioonist kogunesid Hundisilmal , et arutada presidendivalimisi ja Oudekki Loone peasekretäri kohalt vabastamist.
India ravimifirma rajab Eestisse oma Euroopa keskuse (1) India ravimifirma rajab Eestisse oma Euroopa keskuse  32 min
India farmaatsiakontsern Bravo Pharma rajab Eestisse oma Euroopa keskuse, investeerides alustuseks 3,5 miljonit eurot. Aasias, Aafrikas ja USA-s tegutsev kontsern plaanib Eestisse ehitada ka ravimitehase Aasia turule ravimite tootmiseks ning saada vähiuuringute tehnoloogia arenduskeskuse suuraktsionäriks.
Vaata, millistes firmades tahaksid Eesti tudengid tööd teha ja kui palju palka saada Vaata, millistes firmades tahaksid Eesti tudengid tööd teha ja kui palju palka saada  1 h
Tööandja brändingu agentuuri Instari viis mais läbi üle-eestilise tudengite tööandja maine uuringu, mis näitas, et kõige rohkem tahaksid üliõpilased töötada Skypes (62%), Microsoftis (59%) ja Transferwises (52%).
Konteinervedude gigant võib osta nii Hanjini kui Hyundai (2) Konteinervedude gigant võib osta nii Hanjini kui Hyundai  13 h
A.P Moeller-Maerski konteinervedude laevandusfirma võib võtta sihikule kaks Lõuna-Korea raskustes laevandusfirmat, prognoosis pank Jefferies International.
Saudi Araabia võtab raha säästmiseks ette tavatuid meetmeid (10) Saudi Araabia võtab raha säästmiseks ette tavatuid meetmeid  13 h
Saudi Araabiale ei ole hästi mõjunud nafta hinnalangus. Et raha on tarvis kokku hoida, peavad oma osa kandma ka ametnikud. Saudi ministrite palka kärbitakse 20% ja riigiametnikele ei maksta preemiaid.
Eesti väikepruulijaid kiusatakse. Vaata, kuidas see käib (10) Põhjala pruulikoda  14 h
Eesti seni edukaim väikeõppetootja on Põhjala pruulikoda, mis on ületanud Eestis kehtiva maagilise piiri ehk 300 000 liitrit toodangut aastas. See tähendab, et tootjale koob aktsiisisoodustus. Mujal Euroopas on see piir palju kõrgemal. Põhjala tehast juhtiv Enn Parel toob aga välja teisigi viise, kuidas Eestis väikeõlletootjaid kiusatakse.
EASi toetuse kelmuses kahtlustatavana on üle kuulatud endine juhatuse liige Kalle Karron (9) Rakvere Targa Maja Kompetentsikeskus  14 h
Eesti Päevalehe andmeil on Targa Maja kompetentsikeskuse toetusraha väärkasutuse osas üle kuulatud sihtasutuse endine juhatuse liige Kalle Karron.
Ehitusbuum upitab Soome majandust Ehitusbuum upitab Soome majandust  14 h
Soome majandus kasvab nii tänavu kui ka tuleval aastal üle protsendi, seda ennekõike hüppeliselt tõusnud ehitusmahu tõttu, hindas Soome majandusuuringute keskus Etla.
Piimandusgigant tõstab Rootsis hoogsalt piima kokkuostuhinda (2) Piimandusgigant tõstab Rootsis hoogsalt piima kokkuostuhinda  15 h
Maailma suurimate piimatootjate esikümnesse kuuluv Arla teatas, et tõstab Rootsis piima kokkuostuhinda 1. oktoobrist 20,1 Rootsi ööri võrra kilolt. See on viimase kuue aasta suurim kokkuostuhinna tõus, kirjutas Dagens Nyheter.