Linnavalitsus ootab Erki Korpi selgitust 16-päevasele Florida reisile

 (106)
Erki Korp
Foto: Andres Putting

Tallinna linnavalitsus ootab Nõmme linnaosavanema Erki Korpi selgitusi, miks pikenes tema nädala kestnud usukonverents Floridas 16-päevaliseks välislähetuseks.

"Linnapea andis korralduse, et Erki Korp annaks selgitusi nii meediale kui ka linnavalitsusele. Pärast seda linnavalitsus otsustab," kommenteeriti linnavalitsusest Korbi lähetust USA päikserannikule, mis läks Tallinnale maksma üle tuhande euro.

Korp viibis valgete liivarandadega Destini linnas kohaliku luteri kiriku kutsel, mis oli korraldanud seminari nimega "Tervete kogukondade arendamine". Kontakt Destini linna luterlastega loodi 12 aasta eest Nõmme Rahu koguduse kaudu.

Enim loetud
Viljandimaal noormehe surnuks pussitanud neiu oli oma ohvriga lähisuhtes Täiendatud! Koolikaaslane noormehest: ta ei olnud vägivaldne  (43)Tüdruk relvaga
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
Põhiseaduskomisjon moodustas riigireformi juhtrühma Presidendi kärajad 2015  3 min
Riigikogu põhiseaduskomisjoni tänasel istungil moodustati riigireformi juhtrühm, mille koosseisu kuuluvad kõikide fraktsioonide esindajad. Juhtrühma esimeheks sai Martin Kukk, liikmed on Peeter Ernits, Martin Helme, Aivar Kokk, Külliki Kübarsepp ja Tanel Talve.
Vabaerakond avaldas oma soosiku presidendiks pürgijate seast (14) Allar Jõksi kohtumine Vabaerakonnaga  1 h
Vabaerakond on tutvunud nelja presidendiks pretendeerijaga ning valinud enda lemmikuks vandeadvokaadi Allar Jõksi.
FOTOD: Presidendikandidaat Allar Jõks käis IRLiga kohtumas (2) Allar Jõks  1 h
Allar Jõks teatas hiljuti presidendiks kandideerimisest. Täna käis ta kohtumas IRLi inimestega, kes pole veel leidnud omale sobivat presidendikandidaati.
Kas Edgar Savisaarest saab presidendikandidaat, selgub tuleval nädalal (6) Edgar Savisaar täna Keskerakonna kontoris  2 h
Keskerakonna esimees Edgar Savisaar teatab, kas kandideerib presidendiks või ei, juba tuleva nädala teisipäeval, mõni päev enne Keskerakonna volikogu.
Reformierakonna noortekogu: rassi- ja etniliste konfliktide loomine ning rahva lõhestamine on ohuks Eesti iseseisvusele (61) Reformierakonna kontor Viljandis  3 h
Reformierakonna noortekogu mõistab hukka EKRE rassistlikud, väiklased ja otseselt Eesti julgeolekut ohustavad avaldused ning väljaütlemised. Noortekogu leiab, et poliitilised avaldused, mis inimesi lahutavad, mitte ei liida, väljaütlemised, mis keskenduvad erinevustele, mitte sarnasustele, ei vii maailma ega Eestit edasi, teatas noortekogu.
BLOGI JA FOTOD: Kender ja Savisaar otsivad Eestile sobivat presidenti (106) Edgar Savisaar  4 h
Keskerakondlase Siret Kotka MTÜ Ausad Valimised ja Eesti Keskerakonna koostöös toimus täna Tallinnas Rahvarinde muuseumis konverents „Millist presidenti Eesti ootab?“, kus teiste seas esinevad partei esimees Edgar Savisaar, kirjanik Kaur Kender ja europarlamendi saadik Yana Toom.
NATO hävitajad sooritavad lende Eesti õhuruumis (7) NATO hävitajad sooritavad lende Eesti õhuruumis  5 h
Algava nädala tööpäevadel sooritavad Eesti kohal harjutuslende, sealhulgas ka madallende, Ämaris baseeruva Briti kuningliku õhuväe hävitajad Eurofighter Typhoon.
Ammas: Reformierakond haagib ennast lahti Riigikontrollist, nagu Keskerakond Eesti õigussüsteemist (28) HÄDAMAANDUMINE: Estonian Airi lennuk hädamaandumisel Tallinna lennujaamas augustis 2014. Riigikontroll uuris seekord aga mitte lennufirma, aga valitsuse tegevust.  5 h
Vabaerakonna fraktsiooni aseesimehe Andres Ammase sõnul taotleb Reformierakond kriminaalmaailma ristiisadega sarnaselt puutumatust riikliku järelevalve ees, naeruvääristades Riigikontolli audiitorite tööd Estonian Airi põhjalaskmise uurimisel, teatas Vabaerakond.
FOTOD KOHTUST: Prokurör nõuab omastamises süüdistatavale Tallinna Kesklinna vanemale Alar Näämele 6200 euro suurust karistust (11) Alar Nääme kohtuasi Harju maakohtus  5 h
Harju maakohtus jõuti omastamises süüdistava Tallinna Kesklinna linnaosa keskerakondlasest vanema Alar Nääme süüasjas kohtuvaidluseni, kus riigiprokurör Inna Ombler nõudis talle 6200 euro suurust rahalist karistust.

Loetumad artiklid

EKRE poliitik esines USAs rassistide konverentsil ja tegi ettepaneku luua valgete rahvusriigid  (568)
EKRE nimekirjas valimistel kandideerinud ja varem ka EKRE juhatusse kuulunud Ruuben Kaalep käis eelmisel nädalavahetusel USAs, kus ta pidas kõne kohalike rassistide konverentsil.
Rein Taagepera: sõjateemadel peab meedia end vaos hoidma  (156) Rein Taagepera: sõjateemadel peab meedia end vaos hoidma
Krimmi sündmused said juhtuda Ukraina poliitilise segaduse tõttu. Eesti olukord on teine, ütleb professor Rein Taagepera.
Partei asutamise liikmepiiri püüdes värbas Vabaerakond ka kurjategijaid  (165)
700 liikmega Vabaerakonnas on praegu 30 inimest, kes on saanud kriminaalkaristuse. Pärast Vabaerakonda astumist seksuaalkuriteo toime pannud ja viieks aastaks vangi mõistetud mees on endiselt partei liige. Erakonna esimehe Andres Herkeli sõnul ei kontrollitud erakonna loomiseks värvatud inimeste karistustausta.
Aseesimees Vakra: ekreiidid – kirves Eesti iseseisvuse kohal  (496) Aseesimees Vakra: ekreiidid – kirves Eesti iseseisvuse kohal
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna värske aseesimees ja riigikogu liikme Rainer Vakra hinnangul on Eesti lähiaastate julgeolekurisk number üks radikaalsusele õhutavad parempopulistlikud poliitikud, kes oma võimuiha rahuldamiseks üritavad eestlased omavahel põhjalikult tülli ajada, teatasid sotsid.
Leht: Uskumatu, aga riik keeldus Kuressaare linna pakutud 200 000 eurost, et saada suurem lennuk  (77)
“Ma olin kõigeks valmis, et vajadusel selline samm teha. Saaremaale ja Kuressaarele on ülimalt oluline, et meie ühendused mandriga vastaksid tänapäevastele ootustele. Linnapea ja Saaremaa omavalitsuste liidu esimehena ei saanud ma leppida olukorraga, kus veel kolmeks aastaks jääb Kuressaare -Tallinna lennuliini teenindama meie arengut pidurdav lennukitüüp,” tunnistas Kallas Meie Maale .
Hollandlase est-kontseptsioonile sarnase idee käis Eesti märgi konkursil välja ka Eesti noormees  (44) Hollandlase est-kontseptsioonile sarnase idee käis Eesti märgi konkursil välja ka Eesti noormees
Sel nädalal tõusis Eestis tähelepanu alla hollandlane Peter Kentie, kes oma vabast ajast ja tasuta on tegelenud Eestile põhjaliku turundusplatvormi loomisega. Kui aga vaadata möödunud aastal alanud "Mis on Eesti?" konkursile saadetud töid, siis selgub, et aasta alguses on ka sinna omajagu sarnane kavand laekunud.
Raasuke Estonian Airi arutelul: me räägime päästjatest, mitte põhjustest, miks maja põlema läks (10) Raasuke Estonian Airi arutelul: me räägime päästjatest, mitte põhjustest, miks maja põlema läks  1 h
Endine Estonian Airi nõukogu endine esimees Erkki Raasuke nentis riigikogu riigieelarve kontrolli erikomisjoni arutelul, et Estonian Airi pankroti temaatikas ei vaadata laiemat pilti, vaid analüüsitakse seda, milline partei otsuste eest vastutab.
Soomlased jäävad Venemaa piiri ääres kiirest internetist ilma Sonera 4G saatjatega mobiilimast Tamperes.  2 h
Põhja- ja Ida-Soome rajatav kuni 450 megabitist andmevahetuskiirust võimaldav võrk ei ulatu Venemaaga piirnevale ribale, sest Soome ja Venemaa vaheline leping keelab Soomel piiri ääres 4G leviks tarvitatava 800 MHz sagedusala kasutamise.
Majandusteadlaste koorekiht: Brexit on kahjulik (8) Londoni finantskeskuse City arvates on Brexit kahjulik. Pildil Lloyds Banki peakorter Citys.  3 h
Üheksa kümnest majandusteadlasest on seda meelt, et Suurbritannia väljumine Euroopa Liidust ehk Brexit on riigi majandusele kahjulik, selgus Observeri korraldatud laiaulatuslikust küsitlusest.
Ukrainas armastatakse Ikea mööblit osta hoolimata sellest, et ametlik pood puudub (3) Ukrainas armastatakse Ikea mööblit osta hoolimata sellest, et ametlik pood puudub  4 h
Ukrainalastele meeldib väga Ikea mööbel. Ainult probleem seisneb selles, et Ikeal ei ole Ukrainas poode, ent loodus tühja kohta ei salli.
BaltCap omandab enamusosaluse töötervishoiuettevõttes Qvalitas BaltCap omandab enamusosaluse töötervishoiuettevõttes Qvalitas  4 h
Baltikumi era- ja riskikapitalifirma BaltCap omandab osaluse Eesti juhtivas töötervishoiuettevõttes Qvalitas Arstikeskus AS.
Kuriteokahtluse all olev Kajar Lember vabastati Eleringi nõukogu liikme kohalt (10) Kuriteokahtluse all olev Kajar Lember vabastati Eleringi nõukogu liikme kohalt  5 h
Majandusminister Kristen Michal vabastas ametist põhivõrguettevõtte Elering nõukogu liikme Kajar Lemberi, keda kahtlustatakse korduvas altkäemaksu võtmises.
Vedomosti: endine rahandusminister Kudrin püüdis veenda Putinit leevendama geopoliitilist pinget (83) Vedomosti: endine rahandusminister Kudrin püüdis veenda Putinit leevendama geopoliitilist pinget  6 h
Majandusnõukogu presiidiumi eelmisel nädalal toimunud istungil püüdsid eksperdid alates endisest rahandusministrist ja praegusest strateegiliste uuringute keskuse esimehest Aleksei Kudrinist meelitada president Vladimir Putinit oma poolele majanduse stimuleerimise küsimuses, kirjutab ajaleht Vedomosti.
EBS valis aasta ärijuhiks laevaehitaja Margus Vanaselja EBS valis aasta ärijuhiks laevaehitaja Margus Vanaselja  7 h
EBSi Nõukoda valis Eelmise 2015. aasta ärijuhiks Baltic Workboats AS juhi Margus Vanaselja.