Linnavalitsus ootab Erki Korpi selgitust 16-päevasele Florida reisile

 (107)
Erki Korp
Foto: Andres Putting

Tallinna linnavalitsus ootab Nõmme linnaosavanema Erki Korpi selgitusi, miks pikenes tema nädala kestnud usukonverents Floridas 16-päevaliseks välislähetuseks.

"Linnapea andis korralduse, et Erki Korp annaks selgitusi nii meediale kui ka linnavalitsusele. Pärast seda linnavalitsus otsustab," kommenteeriti linnavalitsusest Korbi lähetust USA päikserannikule, mis läks Tallinnale maksma üle tuhande euro.

Korp viibis valgete liivarandadega Destini linnas kohaliku luteri kiriku kutsel, mis oli korraldanud seminari nimega "Tervete kogukondade arendamine". Kontakt Destini linna luterlastega loodi 12 aasta eest Nõmme Rahu koguduse kaudu.

Enim loetud
Savisaare viimane sõnum Aadu Mustale: minu peatselt saabuvas surmas on süüdi Aadu Must ja tema tütar Savisaar: see on vale, mul pole mingit kavatsust lähima 20 aasta jooksul surema hakata (261)Eesti Vabariigi 96. aastapäeva vastuvõtt Tartus teatris Vanemuine
VIDEO: Türgi hävitajad tulistasid Süüria piiril alla Vene pommitaja NATO riik tulistas esimest korda alla Vene sõjalennuki (632)VIDEO: Türgi hävitajad tulistasid Süüria piiril alla Vene pommitaja
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
 
Toomas Lepp pöördus pressinõukokku, sest ETV kutsus saadetesse ainult Aadu MustaLisatud pressinõukogu vastus (48) Toomas Lepp  39 min
Tallinna Televisiooni juhatuse liige Toomas Lepp pöördus pressinõukogu poole põhjusel, et Kadri Simsonit Keskerakonna esimehe kohale toetav Aadu Must sai eilsetes ETV saadetes sõna, kuid vastaspoole esindajaid polnud saadetesse kutsutud.
Tänavuse Tallinna advendiküünla süütab Taavi Aas (9) Jõuluturg Raekoja platsil  2 h
Tallinna abilinnapea linnapea ülesannetes Taavi Aas ja Tallinna praost Jaan Tammsalu süütavad pühapäeval, 29. novembril kell 14 Raekoja platsi jõulupuul esimese advendiküünla.
Erakoolide senise rahastuskorra toetuseks anti ligi 10 000 allkirja Erakool  2 h
Tuhanded mures lapsevanemad, erakoolide pidajad, õpetajaid ning erakoolidega mitte seotud inimesed andsid kokku ligi 10 000 allkirja, toetamaks senist erakoolide rahastuskorda.
KESKERAKONNA BLOGI: Simson või Savisaar - pühapäeval selgub uus esimees (106) Kadri Simson ja Edgar Savisaar  3 h
Pühapäeval, 29. novembril toimuva Keskerakonna kongressi eel on võitlus esimehe kohale rohkem kui tuliseks läinud. Keskerakonna esimeheks kandideerivad Edgar Savisaare ja Kadri Simsoni kõrval ka Toomas Vitsut, Mihhail Stalnuhhin, Yana Toom ning Oudekki Loone.
Mikko: süütame küünlad, et väljendada solidaarsust vägivalda tunda saanud naistega (41) Mikko: süütame küünlad, et väljendada solidaarsust vägivalda tunda saanud naistega  4 h
Naiskogu Kadri kutsub 25. novembril kell 16 Tallinnasse Toompea lossi ette, et süüdata küünal vägivalda tunda saanud naiste solidaarsuseks.
Rein Kilk poodidest ära korjatud raamatust: see kubiseb valedest (47) Rein Kilk.  4 h
Ärimees Rein Kilk korjas eile kohtuga ähvardades poelettidelt ära temast kirjutatud raamatu "Kaval Kilk ja kaksteist lolli". Raamatus lubavad teised Eesti tippärimehed paljastada, miks nad enam kunagi Kilgiga koostööd ei tee. Kilk soostus asja kirja teel kommenteerima ning tema sõnul kubiseb raamat valedest.
Eesti lehekirjastajad asutasid ajakirjaniku elutööpreemia (3) Eesti lehekirjastajad asutasid ajakirjaniku elutööpreemia  4 h
Viis ajakirjandustaustaga eraisikut moodustasid ühise fondi ajakirjaniku elutööpreemia ja noorajakirjaniku preemia väljaandmiseks. Preemia väljakuulutamist ja kätteandmist hakkab korraldama Eesti Ajalehtede Liit.
Kadri Simson näeb Keskerakonna aseesimeestena Eesmaad, Korbi, Ratast ja Repsi (14) Kadri Simsoni aseesimeeste eelistus  4 h
Kadri Simson näeb Keskerakonna esimeheks valituks osutudes neljal erakonna aseesimehe kohal Enn Eesmaad, Mihhail Korbi, Jüri Ratast ja Mailis Repsi.
DELFI FOTOD ja VIDEO: Riigikogu liikmed käisid Solarise keskuses HIV kiirtesti tegemas (21) Riigikogulased teevad HIV kiirtesti  15 h
Täna toimus Solarise keskuses HIV kiirtestimine, kus käisid ennast testimas ka riigikogu liikmed.
Buffetti rikkaks saamise saladus (1) Buffetti rikkaks saamise saladus  34 min
Motivatsioonikõnelejal Tony Robbinsil oli võimalus küsida maailma ühelt esirikkalt Warren Buffettilt – kuidas ta sai rikkaks, kirjutab Celebritynetworth.
Olulised muudatused: Eesti maatunnusega domeenide hinnad muutuvad soodsamaks Foto on illustratiivne  36 min
Alates käesoleva aasta 1. detsembrist muutuvad populaarse .ee laiendiga domeeni reeglid, mis võimaldavad edaspidi domeeni halduskontaktiks olla ka teise riigi kodanikul. 2016. aastast langeb ka .ee domeeni hind.
Ukraina keelas Vene lennufirmadele transiitlennud läbi Ukraina õhuruumi (2) Ukraina keelas Vene lennufirmadele transiitlennud läbi Ukraina õhuruumi  40 min
Ukraina valitsus võttis agressorriigivastaste sanktsioonide raames vastu otsuse kehtestada Venemaa lennufirmadele täielik transiitlendude keeld läbi Ukraina õhuruumi, teatas valitsuse istungil Ukraina peaminister Arseni Jatsenjuk.
VIDEO: Eksperiment tõestas taas, kui ahned on need, kel raha niigi piisavalt (4) VIDEO: Eksperiment tõestas taas, kui ahned on need, kel raha niigi piisavalt  1 h
Coby Persin on tuntud YouTube'i staar, kes on varemgi viinud läbi erinevaid eksperimente. Viimati kõndis ta New Yorgi linnas ringi ülikonnaga, kuhu külge oli kinnitatud raha. Teda üllatas see, kes tema küljest raha võtsid.
Euroopa Keskpank tunnistab: Hiina aeglustumine annab hoobi euroala kaubavahetusele Pekingi olustikku augustis 2015  1 h
Hiina majanduskasvu aeglustumine andis hoobi ka eurotsooni ekspordile, teatas Euroopa keskpank oma finantsstabiilsuse ülevaates.
Valitsus tahab 11 000 elanikuga omavalitsusi (16) Arto Aas  2 h
Kui siiani on räägitud, et omavalitsuse suurus on vähemalt 5000 elanikku, siis valitsus oli eelmisel neljapäeval kabinetinõupidamisel üksmeelne, et reformiga võiksid tekkida üle 11 000 elanikuga omavalitsused.
Venemaa peatab gaasi tarnimise Ukrainasse (27) XI Moscow International Energy Forum MIEF-2013  2 h
Venemaa riikliku gaasiettevõtte tegevjuht teatas, et kavatseb peatada Ukraina varustamist gaasiga, vahendas uudisteagentuur AP.
Nukker statistika: Eesti ettevõtete kahjumid suurenesid hüppeliselt (13) 11SA19OKT11RH5  3 h
Nüüd, kus kõik aruanded on esitatud, selgub Krediidiinfo AS kokkuvõttest "Eesti ettevõtete finantsnäitajad 2014", et kahjumis ettevõtete kahjumite summa kasvas aastaga tervelt kolmandiku võrra. Samal ajal jäi summaarne müügitulude kasv tagasihoidlikuks.