Linnavalitsus ootab Erki Korpi selgitust 16-päevasele Florida reisile

 (106)
Erki Korp
Foto: Andres Putting

Tallinna linnavalitsus ootab Nõmme linnaosavanema Erki Korpi selgitusi, miks pikenes tema nädala kestnud usukonverents Floridas 16-päevaliseks välislähetuseks.

"Linnapea andis korralduse, et Erki Korp annaks selgitusi nii meediale kui ka linnavalitsusele. Pärast seda linnavalitsus otsustab," kommenteeriti linnavalitsusest Korbi lähetust USA päikserannikule, mis läks Tallinnale maksma üle tuhande euro.

Korp viibis valgete liivarandadega Destini linnas kohaliku luteri kiriku kutsel, mis oli korraldanud seminari nimega "Tervete kogukondade arendamine". Kontakt Destini linna luterlastega loodi 12 aasta eest Nõmme Rahu koguduse kaudu.

Enim loetud
„1953. aastal tuli kella viieks haigla juurde minna, et arstile saada. Nüüd oleme seal tagasi” Hea lugeja, kas sina oled pidanud seisma haigla järjekorras, et saada kirja aeg arsti juurde? (199)Järjekorranumber käes, aeg taas oodata. Nii mõnigi oli haiglasse arstiaja jahile saabunud juba mitmendat korda. Veel polnud nad alla andnud, kuid olukord tundub kõigile absurdne.
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
BLOGI: Haldusreformi arutelu kiskus kohati tuliseks, Keskerakonna esindaja vihjas ööistungitele (17) BLOGI: Haldusreformi arutelu kiskus kohati tuliseks, Keskerakonna esindaja vihjas ööistungitele  6 h
Haldusreformi kava on jõudnud lõpusirgele, kuid opositsioon on endiselt ülikriitiline ja annab ilmselt parlamendis tõsise lahingu.
Bingo loto tõi mängijale 22 00 eurot (16) BINGO LOTO  6 h
Õnnelik lotomängija võitis tänaõhtusel Bingo loto loosimisel täismängu ja 22387 eurot, jackpot jäi seekord välja loosimata.
"Pealtnägija": Eesti terviseasutused ei paku "korgijoogi" ohvritele kohtus tõendina vettpidavat testimisvõimalustKahe naise lugu (23) "Pealtnägija": Eesti terviseasutused ei paku "korgijoogi" ohvritele kohtus tõendina vettpidavat testimisvõimalust  6 h
Politsei sõnul on viimastel aastatel GHB-d ehk korgijooki Eesti narkoturule jõudnud rohkem kui kunagi varem, samas näitavad kannatanute lood, et ohvriolukord on võimatu, sest teda jooksutatakse ühest asutusest teise ning antakse kohati isegi valeinfot.
HOMSES PÄEVALEHES: Välisministeeriumi kantsler: edaspidi jääb osa välisteenistuse tööd tegemata (8) Rainer Saks  7 h
Välisministeeriumi palgal on praegu vähem inimesi kui 12 aastat tagasi Euroopa Liiduga liitudes. Samal ajal on saatkondi ja tööd oluliselt rohkem.
Kohus kuulutas välja populaarse spaahotelli omanikfirma pankroti (16) Kohus kuulutas välja populaarse spaahotelli omanikfirma pankroti  8 h
Viru maakohus kuulutas täna välja Narva-Jõesuus kaheksa aastat tagasi avatud Meresuu spaahotelli omanikfirma pankroti.
Põhja prefekt Kristian Jaani: Harku kinnipidamiskeskuses juhtunu oli politsei jaoks äärmiselt tõsine sündmus (12) Kristian Jaani, PPA Põhja prefekt  8 h
Põhja prefekti Kristian Jaani sõnul oli Harku kinnipidamiskeskuses juhtunu politsei jaoks äärmiselt tõsine sündmus. "Olukord, kus 13 inimest blokeerivad vähem kui 1,5 meetri laiuses koridoris ainukese läbipääsu ja protestijate seas peetakse usuvenna au kaitsmist olulisemaks kui keskuse reegleid ja ametnike korraldusi, on kahtlemata ohtlik," ütles Jaani.
Rosimannus Lobjakale kirjutatust: see ei olnud mingi konkreetse asja eest, see oli rohkem nagu elutöö preemia (146) Rosimannus Lobjakale kirjutatust: see ei olnud mingi konkreetse asja eest, see oli rohkem nagu elutöö preemia  9 h
Reformierakondlane Rain Rosimannus selgitas Delfile, et kolumnist Ahto Lobjakale postitatud tekst Facebookis polnud mitte ähvardus, vaid "teadaolevate tõsiasjade kordamine".
Marie Underi säilmed jõudsid Eestisse (19) marie under  10 h
Eesti Kirjanike Liit andis teada, et täna jõudsid kodumaale Marie Underi, Artur Adsoni ning Marie Underi tütre Hedda Hackeri ja õe Berta Underi säilmed.
Rosimannus ähvardas Lobjakat: me teeme lõpuks selgeks, kes või mis sa oled (194) Rosimannus ähvardas Lobjakat: me teeme lõpuks selgeks, kes või mis sa oled  11 h
"Me teeme lõpuks selgeks, kes või mis sa oled," ähvardas mõjukas reformierakondlane Rain Rosimannus kolumnist Ahto Lobjakat Facebookis.

Uudistesaade Sensor

SENSOR: Kümned tuhanded vaatamised ning austajad koduuksel: millistel Eesti noortel juutuuberitel on õnnestunud karmis konkurentsis püünele pääseda?  (126)   Laura ja Maria Rannaväli
Iga minut laetakse maailma ühesse suurimasse sotsiaalmeediakanalisse ligi 300 tunni jagu videosid. Viimasel aastal on püünele tõusnud ka järjest rohkem kodumaiseid youtubereid, kelle nimed ei ütle arvatavasti keskmisele eestlasele midagi. Ometi vaadatakse nende videosid kümneid tuhandeid kordi ja nende tellijate arv aina tõuseb. Sensor uuris lähemalt, kes need noored on ja miks nii edukaks on saanud.

Loetumad artiklid

Kaitseväe luureülem: Venemaa formeeris Lääne ringkonnas tankiarmee  (270)
Venemaa on pidanud sanktsioonide tõttu relvastuse ja tehnika uuendamist tagasi tõmbama.
Ilmar Raag: teie küsimused on justkui Vene luure sõnastatud  (294) Ilmar Raag: teie küsimused on justkui Vene luure sõnastatud
Eesti Päevaleht tahtis julgeolekuasutustelt teada, kas Norra julgeolekuportaali väited vastavad tõele. Ootamatult sekkus riigikantselei strateegilise kommunikatsiooni nõunik Ilmar Raag.
Vaimupuudega neiu ema süüdistab politseinikke jõhkruses  (140)
Neiu sundtoomiseks tuli kohale kuus politseiametnikku, tema ema käed pandi veerandtunniks raudu.
Eriarstiabi tulevik: sünnitada saab ainult viies linnas ja ööbida tuleb patsiendihotellis  (290) Eriarstiabi tulevik: sünnitada saab ainult viies linnas ja ööbida tuleb patsiendihotellis
Haigekassa andmestik näitab, et sageli sõidetakse praegugi eriarsti juurde Tallinnasse-Tartusse. Ka siis, kui sama eriala on kättesaadav kodule lähemal. Rahvaarvu vähenemist arvestades olevat edaspidi mõistlik koguda naised sünnitama üksnes viide linna. Riik peab nõu, kuidas korraldada patsientide transporti ja nende majutust suurte haiglate juures.
Riigi Kinnisvara juht: meie lihttööjõud ei suuda tihti ülesannetest aru saada (1) Urmas Somelar  3 h
Riigi Kinnisvara AS-i juhatuse esimees Urmas Somelar rõhutab, et kui hoone eelmine omanik on elementaarsete nõuete täitmiselt kokku hoidnud, lähebki ülalpidamine pärast standardeid järgivale RKAS-ile üleandmist kallimaks. Endiselt ei leia Somelar põhjust klientide tagasiside pärast muretseda, sest keskmised ja üldnäitajad on ju rahuldavad.
Euroopa Keskpank lõpetab 500-euroste tootmise (36) 500 eurot  7 h
Euroopa Keskpank tegi otsuse lõpetada 500-eurose pangatähe tootmine ja ringlusse laskmine.
Triljoni dollari juht hoiatas – ärge otsige teenistust sealt, kus seda pole (3) Triljoni dollari juht hoiatas – ärge otsige teenistust sealt, kus seda pole  7 h
Triljoni dollarilise varade mahuga Prudential Financiali juhatuse esimees David Hunt hoiatas, et investoritele võib osutuda ohtlikuks 10% tootluse otsingud.
Advokaat: eurotoetustel on ettevõtte jaoks ka varjukülgi (4) COBALTi vandeadvokaat Liina Käis.  7 h
Eelarveperioodil 2014-2020 suunatakse Ühtekuuluvusfondidest Eestisse kokku 3,5 miljardit eurot. Toetuste positiivne mõju ei vaja ettevõtjate jaoks kommentaare, kuid õigusnõustajad puutuvad sageli kokku ka toetuste varjukülgedega.
Kohus kuulutas välja populaarse spaahotelli omanikfirma pankroti (16) Kohus kuulutas välja populaarse spaahotelli omanikfirma pankroti  8 h
Viru maakohus kuulutas täna välja Narva-Jõesuus kaheksa aastat tagasi avatud Meresuu spaahotelli omanikfirma pankroti.
500-eurone kahvatub maailma suurima väärtusega rahatähe kõrval (17) 500-eurone kahvatub maailma suurima väärtusega rahatähe kõrval  8 h
500-eurone rahatäht näib tekitavat pingeid, mis on pannud Euroopa arutama, kas neid rahatähti edaspidi trükkida. Kolmapäeval otsustas Euroopa Keskpank lõpetada 500-euroste tootmise.
Eestist lahkunud Next hoiatas kehvema tulemuse eest Eestist lahkunud Next hoiatas kehvema tulemuse eest  9 h
Briti rõivakaupmees, kes lõpetas juba teist korda Eestis tegevuse, kärpis taas müügiprognoosi.
T1 kaubanduskeskus pole müügis (2) Pro Kapital Grupp aktsiate avalik pakkumine  9 h
Kuulduste kohaselt olevat Pro Kapitali T1 kaubanduskeskuse müügis. Pro Kapitali tegevjuht Allan Remmelkoor lükkas selle ümber.