Liikumise "Eesti 200" erakonnaks saamine selgub homme

 (158)
Igor Taro, Põlva maavanem
Igor TaroFoto: Anni Õnneleid

Liikumise Eesti 200 erakonnaks saamine selgub selle ühe eestvedaja Igor Taro kinnitusel homme. Erakonna loomiseks vajaliku 500 liikme kokkusaamisega läheks sel juhul kiireks.

Taro ütles Delfile, et otsust, kas Eesti 200 liikumisest saab erakond, ootab ühiskond võimalikult ruttu. "Seda ebamäärasust on olnud juba piisavalt pikalt," sõnas Taro.

Erakonna loomiseks on seaduse kohaselt tarvis vähemalt 500 inimest, ent Taro ei soostunud ütlema, kui palju neist Eesti 200-l praegu koos on. Ta ütles vaid, et number on kolmekohaline, kuid väiksem kui 500.

"Ma usun, et paljude inimeste jaoks ongi tarvis selgemat sõnumit, millega nad ühinevad. Et see oleks ka ühinejate ja Eesti 200-le kaasaelajate suhtes ausam ja selgem käitumine," rääkis Taro.

Juhul, kui Eesti 200 otsustab erakonnaks muutuda, tuleb valimiste ajagraafikut arvestades 500 liikme piir Taro sõnul ületada paari kuu jooksul ehk tuleb tegutseda kiirelt. "Samas on Eesti poliitiline kogemus näidanud, et sellised väljakutsed on ka ületatavad," lisas Taro.

Võida 200€ väärtuses TOTO koolitus
Mis on toto.ee?
TOTO on ennustusportaal, kus mängus miljonid eurod. Saa totoproffiks! Loosi läheb TOTO koolitus 10-le koos
karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!