Jüri Ratas: veel tänaseks oli Andres riigikogu infotunnis registreerinud enda küsimuse peaministrile, mis jääb nüüd küsimata

 (5)
ID-kaardi turvalisuse pressikonverents Superministeeriumis
Jüri RatasFoto: Taavi Sepp

Peaminister Jüri Ratas tegi täna öösel surnud vabaerakondlane Andres Ammasele väikese järelehüüde.

"Tänane päikeseline hommik tõi väga kurva uudise, et meie hulgast on igaveseks lahkunud riigikogu liige Andres Ammas. Andres oli kindlasti silmapaistev poliitik ning loomulikult ka särav pedagoog ja tubli ajakirjanik. 20. Augusti Klubi liikmena oli tema 1991. aasta 20. augusti ajaloolistel hetkedel üks 69-st rahvasaadikust, kes hääletas Eesti Vabariigi ülemnõukogus Eesti riikliku iseseisvuse taastamise poolt," kirjutas ta sotsiaalmeedias.

"Eelmisel kuul, meie emakeelepäeval kohtusime Andrese ja Vabaerakonna fraktsiooniga Stenbocki majas. Tookord meenutasime südamlikult ka aegu, mil ta töötas ise valitsushoones peaministri nõunikuna ja juhatas toona peaminister Mart Laari bürood. Veel tänaseks oli Andres riigikogu infotunnis registreerinud enda küsimuse peaministrile, mis jääb nüüd temast küll küsimata."

"Avaldan siirast kaastunnet kõigile tema pereliikmetele, lähedastele, sõpradele ning ametikaaslastele. Puhka rahus, hea Andres!"

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare