Jõulude puhul läksid puhkusele neli ministrit, kõige pikema reisi võttis ette Jevgeni Ossinovski

 (143)
Jõulude puhul läksid puhkusele neli ministrit, kõige pikema reisi võttis ette Jevgeni Ossinovski
Urmas Reinsalu, Jüri Luik, Jevgeni Ossinovski, Kadri SimsonKollaaž

Riigikantselei kinnitusel viibib praegu puhkusel kokku neli ministrit, kellest kõige pikemal puhkusel on Jevgeni Ossinovski.

Tänase seisuga on puhkusel justiitsminister Urmas Reinsalu, kaitseminister Jüri Luik, majandus- ja taristuminister Kadri Simson ning tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski.

Neljast hetkel puhkusel olevast ministrist on pikim puhkus Ossinovskil, kes puhkab tänasest kuni 15. jaanuarini. Ossinovski ütles Delfile, et veedab puhkuse Lõuna-Ameerikas Argentiinas.

Simson puhkab tänasest kuni 7. jaanuarini, Luik 18. detsembrist selle nädala reedeni ja Reinsalu tänasest samuti selle nädala reedeni.

Laupäevast kuni 7. jaanuarini on puhkusel peaminister Jüri Ratas. 2.–3. ja 5.–12. jaanuarini viibib puhkusel ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo, 3.–5. jaanuarini kultuuriminister Indrek Saar, 2.–9. jaanuarini rahandusminister Toomas Tõniste, 2.–3. jaanuarini riigihalduse minister Jaak Aab, 2.–17. jaanuarini siseminister Andres Anvelt ja 2.–10. jaanuarini sotsiaalkaitseminister Kaia Iva.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare