Jõmmikütt Sester parkis keelualale

 (91)
Sven Sester
Foto: DELFI

Tuntud jõmluse vastu võitleja, rahvasaadik Sven Sester parkis kolmapäeval auto Tallinnas Pärnu maanteel peatumise keelualale.

Respublikaanist riigikogulane parkis kurvasilmse Mercedes-Benzi Pärnu maantee Videoplaneti ette kella 21 ajal täpselt kollase pidevjoone piirkonda, kus liikluseeskirja kohaselt ei tohi auto isegi peatuda, kirjutab SL Õhtuleht.

“Kas ma parkisin sinna? Öelge uuesti, kus see oli?” küsis Sester. Saades SL Õhtulehelt teada täpse koha, kellaaja ja numbrimärgi, arvab ta, et ju siis parkis.

“Aga ma ei tea, kas oli mingi telefonikõne ja pidasin korra kinni või. Ega täpselt enam ei mäletagi,” otsib Sester sõnu.

Lõpuks meenub talle kogu juhtum. “Ju vist. Siis vist oli, jah, et võtsin video endale, jah,” sõnab Sester, lisades, et kollane pidevjoon jäi ilmselt kahe silma vahele.

Pealtnägijate sõnul oli Sester auto parkinud täpselt kollase pidevjoone alale.

Mullu augustis püüdis Sester koos Postimehega linna peal jõmme. Ülemiste kaubanduskeskuse juures tegi ta siis märkuse kahele kollase pidevjoone kohale auto parkinud mehele. Sester seletas toona, et kaaskodanikest mittehoolimine, neile otsapidi varba peale sõit on just tüüpiline jõmlik käitumine.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare