IRLi kuuluv Viljandi linnapea nõustus enese teadmata kõnelema EKRE konverentsil

 (97)

Ando Kiviberg
Ando KivibergFoto: Tanel Meos

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) korraldab koos Viljandi Konservatiivide Klubiga homme Viljandi linnaraamatukogus konverentsi "Tartu rahu ja rahvuslik enesemääramisõigus", mille avasõna ütleb aga hoopis Isamaa ja Res Publica Liitu kuuluv Viljandi linnapea Ando Kiviberg.

Kiviberg kommenteeris selleteemalise uudise ilmudes sotsiaalmeedias, et ta ei teadnud, kelle korraldatud konverentsile ta avasõnaga esinema kutsuti.

"Jutt käib minust. Selguse huvides - Tartu rahuleping on Eesti Vabariigi jaoks püsiväärtus ja sellest kaalutlusest lähtudes olin ka meelsasti nõus kutsele vastama. Ainult, et.. kutset ei saatnud EKRE. Vähe sellest. Kutses ei olnud erakonda sõnagagi mainitud," kommenteeris Kiviberg.

"Nii ei ole ilus, poisid. Kui oma nime all kutsuda häbenete, siis kukub äkki nii välja, et korraldate hoopis midagi muud, kui lubanud olete? See Madissoni-poiss olevat kuulu järgi paras vigurvänt, et mine hullu tea ...," naljatles Kiviberg.

Kiviberg lisas ka kutse kirja, mille saatis Viljandi linnavalitsuse üldaadressile kahe aasta eest EKREga liitunud Aare Pällin. Kiri oli suunatud linnapeale.

"V.a Linnapea,

Loe veel

Seltsing Viljandi Konservatiivide Klubi korraldab esmaspäeval, 1. veebruaril 2016. algusega kl 17.15 Viljandi linnaraamatukogus konverentsi "Tartu rahu ja rahvuslik enesemääramisõigus", kus esinevad mitmed riigikogu liikmed ja tuntud õppejõud, avamaks Tartu rahulepingugu kehtivusega seotud ajaloolisi ja õiguslikke aspekte, samuti tutvustakse viimaseid sellealaseid trükiseid.

Seotud lood:

Korraldajate nimel oleks mul au ja hea meel paluda Teilt avasõna, kestvusega 3-5 minutit ning osalemist koos kaaslasega eelnimetatud konverentsil. Korralduslike küsimuste täpsustamiseks tuleksin isiklikult Teie vastuvõtule homme, 26. jaanuaril 2016. kl 10.15. Vastuvõtu aja olen eelnevalt kooskõlastanud Teie sekretäriga.

Lugupidamisega,
Aare Pällin
"

Värskelt on Postimehes levinud uudis pealkirjaga "EKRE konverentsi avab IRLi poliitik"Jutt käib minust. Selguse...Posted by Ando Kiviberg on Sunday, 31 January 2016

126 500€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
121 990€
Tallinn, Korter
158 000€
Tallinn, Korter
83 000€
Tallinn, Korter
120 000€
Tallinn, Korter
102 900€
Tallinn, Korter
189 000€
Harku vald, Korter
138 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
229 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
90 000€
Tallinn, Korter

204 900€
Tallinn, Korter
208 900€
Tallinn, Korter
153 900€
Tallinn, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare