FOTOD | Lahemaa rahvuspargis võeti RMK matkarajal maha hulk puid, loodusaktivistid on maruvihased

 (181)
Kell 13.46 lisatud metsaomaniku kommentaar

Facebooki grupis Eesti Metsa Abiks avaldati fotod ulatuslikust metsaraiest matkaraja ääres. Keskonnainpsektsioon on läkitanud oma inspektori kohapeale asju uurima.

"Selline oli eile hommikul vaade RMK Oandu - Aegviidu - Ikla matkarajal Lemuseljal. Matkarada on paari kilomeetri ulatuses masinate poolt üles songitud ja mõlemal pool matkarada avaneb umbes selline pilt," kurdetakse grupis. Postituse all komentaarides läks olukord kiiresti käest ära, kui mitu kasutajat kutsusid inimesi üles harvestere füüsiliselt ründama. Lehekülje administraator pani postituse kommentaarid kiiresti kinni.

Metsa langetas maa omanik firma Metsaharvenduse OÜ, kelle sõnul kõik on täiesti seaduslik. "Keskonnaamet on väljastanud meile raieloa ja meie teeme oma igapäevast tööd. Meie kinnistu on majandusmetsa tsooni ääres ja asub väljaspool Lahemaa looduskaitseala sihtkaitsevööndit", kommenteeris firma esindaja täna Delfile.

Keskonnainspektsiooni on esitatud kaebus, sealt öeldi Delfile, et inspektor läheb kohale olukorraga tutvuma esimesel võimalusl.

Võida 200€ väärtuses TOTO koolitus
Mis on toto.ee?
TOTO on ennustusportaal, kus mängus miljonid eurod. Saa totoproffiks! Loosi läheb TOTO koolitus 10-le koos
karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!