FOTOD: Kadriorus USA kongressi spiikri Paul Ryaniga kohtunud president Kaljulaid: NATO on täna tugevam kui kunagi varem

 (140)
Täiendatud!

President Kaljulaid kohtus eile Kadriorus USA esindajatekoja spiikri ehk USA tähtsuselt kolmanda mehe Paul Ryaniga.

President Kersti Kaljulaid kohtus eile õhtul Kadriorus USA esindajatekoja spiikri Paul Ryaniga. Riigipea rõhutas kohtumisel Atlandi-ülese koostöö olulisust ning tänas USA esindajaid tugeva panuse eest läänemaailma julgeoleku tagamisel.

"NATO on täna tugevam kui kunagi varem ning USA panust sellesse pole võimalik üle hinnata," ütles president Kaljulaid. Ta rõhutas, et Ameerika Ühendriigid on Eesti ühed kõige lähemad liitlased juba alates meie iseseisvuse taastamisest ja Vene vägede väljaviimisest Eestis.

Spiiker Ryan ja president Kaljulaid tõdesid ühiselt, et nii tugev NATO kui ka tugev ja toimiv Euroopa Liit on see, mida tahetakse näha mõlemal pool Atlandi ookeani. "Olgu siis küsimus võitluses terrorismiga, hübriidohtude mõistmises ja neile vastu seismises või julgeolekualases koostöös laiemalt," sõnas riigipea.

Kohtumisel arutati ühtlasi kahe riigi koostööd küberjulgeoleku valdkonnas. "Eestil on unikaalne ja pikaajaline kogemus selles, kuidas ehitada üles digitaalset ühiskonda ning mida tähendab küberjulgeolek. Ma loodan, et näeme peagi ka kahe riigi ühiseid ettevõtmisi ja senisest veel tihedamat koostööd selles vallas," oli president Kaljulaid lootusrikas.

72 500€
Tallinn, Korter
209 000€
Ülenurme vald, Maja
185 000€
Rae vald, Majaosa
125 000€
Raasiku vald, Majaosa
271 000€
Tallinn, Korter
124 900€
Saue vald, Korter
165 000€
Tallinn, Korter
65 000€
Tallinn, Korter
93 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
172 000€
Tallinn, Korter

50 000€
Keila vald, Maa
127 800€
Tallinn, Korter
3 843€
Tallinn, Äripind
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare