FOTOD: Estonia puiesteel vajuvad teevaalud üha sügavamaks ja sügavamaks

 (76)
FOTOD: Estonia puiesteel vajuvad teevaalud üha sügavamaks ja sügavamaks
Foto: Andres Putting

Tallinna kesklinnas võib ootamatult – või igapäevane sõitja mitte nii ootamatult – leida end autoga liikumas teevaaludes, kus tänava kuumaastiklikkusele vastu põigel- des võib auto ilukilbist ilma jääda.

Estonia puiesteel Eesti panga eest läbi sõitvad autojuhid on ilmselt märganud, et lume alt on välja sulanud ning seejärel üha sügavamaks muutunud teevaalud. "Varsti võib seal autot juhtida käed lahti, sest masin vajub vaalu ja roolib ennast ise," kommenteeris vaale pildistanud Delfi fotograaf.

Linn teatas märtsi lõpus, et kuigi enamike löökaukude parandamisega asutakse tegelema aprilli keskel ehk neil päevil, siis töötab Tallinna tänavatel öösel kolm ja päeval üks teeremondibrigaad. Seni pole aga Estonia puiesteele, mis linnavalitsusest paarisaja meetri kaugusel, veel jõutud.

Autojuhid suunduks sõitma teise ritta, kus ees ei oota säärane kuumaastik, kuid seal tohib sõita vaid ühistransport ja nii ei jää autojuhtidel muud üle, kui kuulata nutvat autot või valida tööle jõudmiseks mõni muu marsruut.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare