FOTOD: Ajakirjanik Abdul Turay esitles täna oma esimest raamatut

 (24)

FOTOD: Ajakirjanik Abdul Turay esitles täna oma esimest raamatut
Abdul TurayFoto: Christo Neemre

Täna esitles ajakirjanik Abdul Turay Viru Keskuse Rahva Raamatu kaupluses oma raamatut "Väike valge riik", milles ta käsitleb süvitsi Eesti elu ja poliitmaastiku teemat. Autoriga vestles esitlusel Priit Hõbemägi.

Neli aastat tagasi ilmus arvamuslugu, mis kandis pealkirja "Väike valge riik ja must president". Sellest ajast on Abdul Turay sulest taolisi Eesti elu julgelt ja otsekoheselt lahkavaid arvamusveerge ilmunud hulgi.

"Väikeses valges riigis" võtab ta teema ette põhjalikumalt, lisaks on ta raamatu tarvis intervjueerinud mitmeid Eesti avaliku elu tegelasi, nagu Andrus Ansipit, Mart Laari, Kadri Simsonit ja Marju Lauristini.

Delfis on ilmunud Turay raamatust katkeid, mille leiad näiteks seotud lugude alt.

Loe veel

Seotud lood:

Abdul Turay on sündinud 1967. aastal Inglismaal Chelmsfordis ning õppinud Londoni Metropolitani ülikoolis (London Met), New Yorgi osariigi ülikooli Cortlandi kolledžis ja Soomes Tampere ülikoolis.

Enne 2008. aastal Eestisse tulekut töötas ta mitmel kohal Briti valitsuse juures, muu hulgas kõnekirjutajana, kes koostas vastuseid ministritele parlamendis esitatud küsimustele.

Ehkki Turay on veetnud suurema osa tööaastaid ajakirjaniku ja võrgulehe toimetajana Ühendkuningriigis, on ta saanud reporteripraktikat ka Kaug-Idas, töötades Taipeis ajalehtede Hong Kong Standard ja China News jaoks.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare