FOTO: Reformierakond alustas välikampaaniaga

 (165)
FOTO: Reformierakond alustas välikampaaniaga
Foto: Andres Putting

Reformierakond alustas 2011. aasta riigikogu valimiste kampaaniat „Võid kindel olla“, mis toimub välimeedias, televisioonis ja internetis.

Delfi fotograafi objektiivi ette jäi endise tippsportlase, riigikogu valimistel Reformierakonna nimekirjas Harju- ja Raplamaal kandideeriva Jüri Jaansoni valimisplakat.

"Kutsume teisi Eesti erakondi kampaanias arutlema sisuliste küsimuste üle, mis on Eesti tuleviku jaoks olulised: majandus-, sotsiaal-, haridus- ja energeetikapoliitika," ütles Reformierakonna peasekretär Kristen Michal kommentaariks.

"Me kõik tahame, et palgad, pensionid ja peretoetused kasvaksid. On selge, et inimeste heaolu saab toetuda vaid tugevale majandusele ja stabiilsele kasvule. Selle saavutame, kui Eesti areng on kindlates ja kogenud kätes," sõnas Michal.

"Eesti inimesed võivad Reformierakonnale kindlad olla – oleme hoidnud riigi rahanduse korras, viinud majanduse uuele tõusule. Meile on ka järgmisel neljal aastal kõige tähtsam jätkata struktuurseid reforme majanduses, energeetikas, sotsiaal- ja haridusvaldkonnas, et tagada Põhjamaade kvaliteediga haridus ning stabiilne majanduskasv, mis võimaldab pakkuda heal tasemel avalikke teenuseid, turvalisust laiemalt ning tõsta pensione," lausus Reformierakonna peasekretär.

Reformierakonna valimisreklaamid on eetris alates 3. jaanuarist. Kõigi klippide läbiv sõnum on: „Kui majandus on kindlates kätes, läheb ka Sinu elu paremaks“.

Reformierakond on tänaseks avalikustanud haridus-, energeetika-, transpordi-, pere- ja rahvastiku-, majandus- ja rahandus-, tööturu-, sotsiaal- ja tervishoiu-, välis- ja riigikaitse-, IT-, rahvusvähemuste- ja riikluse poliitika programmid avalikuks aruteluks. Lõplikult kinnitab Reformierakond oma valimisnimekirja ja -programmi 15. jaanuaril 2011 toimuval üldkogul Tallinnas.

Võida 200€ väärtuses TOTO koolitus
Mis on toto.ee?
TOTO on ennustusportaal, kus mängus miljonid eurod. Saa totoproffiks! Loosi läheb TOTO koolitus 10-le koos
karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!