Evelin Ilves võimalikust poliitkarjäärist: plaanid on veel lahtised! Võib-olla lahkun üldse mõneks ajaks Eestist

 (115)

Evelin Ilves ja Mart Luik kohvikus
Evelin Ilves ja Mart Luik kohvikusFoto: Hendrik Osula

Evelin Ilves ütleb, et rääkis Mart Luigega eile ka poliitikast, ent ühtegi otsust ta pole teinud. "Aus vastus - ma ei tea veel, millele sügisel pühendun."

Delfi fotograaf tabas eile päeval, kuidas valimisliidu Tegus Tallinn tuumiku üks liige Mart Luik ja endine esileedi Evelin Ilves ühes Tallinna vanalinna kohvikus kohtusid ja vestlesid.

"Oleme Mardiga vanad kolleegid EPL aegadest ja ikka vahel arutame elu. Mart kutsub tegusaid inimesi Tallinna tegusamaks muutma ja mina kuulasin, mis mõtted ja ideed on juba olemas," selgitab Evelin Delfile. "Ise olen 200 protsenti oma Hiiumaa kodurestole pühendunud, st pole aega saanud mõeldagi, mis sügisel täpselt saama hakkab - mu plaanid on veel täitsa lahtised. Eelistan arendada maaelu, aga ka mõte pealinn rahvusvaheliseks ja innovaatiliseks toredaks elukeskkonnaks kujundada väärib kindlasti toetust ja hea energia kaasamist," jätab ta otsad lahtiseks.

"Aus vastus - ma ei tea veel, millele sügisel pühendun. Teletöö meeldis mulle väga, toit ja tervis köidavad endiselt. Võib-olla hoopis lahkun Eestist mõneks ajaks, et midagi õppida ja end uue energiaga laadida - 14 tunnised tööpäevad ilma ühegi puhkepäevata viimaste kuude jooksul on ikka paras väljakutse, kuigi väga väga tore - paras piiride nihutamine," nendib ta.

Seotud lood:

Mart Luik kinnitas eile, et Evelin on ta vana tuttav, vesteldi eri teemadel. "Arutasime ka Tallinna teemasid ja minu uut väljakutset, kuid midagi konkreetset kokku ei leppinud," sõnas ta.

Loe veel

Urmas Sõõrumaa, Jüri Mõisa ja Mart Luige valimisliiduga Tegus Tallinn on Luige sõnul liitunud veidi üle 20 inimese.

Näiteks on nende hulgas Tallinna ühisgümnaasiuumi kommunikatsiooniõpetaja ja kunagine Kultuurikatla tegevjuht Peeter-Eerik Ots, kes loodab panustada pealinnas eelkõige haridus- ja kultuuriellu, kuid muret teeb talle ka liiga vähe tulevikku vaatav linnaplaneerimine.

Kohalike omavalitsuste volikogude valimispäev on 15. oktoobril.

180 000€
Tallinn, Korter
157 000€
Rae vald, Korter
83 000€
Tallinn, Korter
229 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
149 900€
Tallinn, Korter
120 000€
Tallinn, Korter
189 000€
Harku vald, Korter
166 000€
Tallinn, Suvila
129 500€
Tallinn, Maa
Otse omanikult!
126 500€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!

156 000€
Tallinn, Korter
11 560€
Tallinn, Äripind
125 000€
Tallinn, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare