Ettevaatust: Pelgulinnas on lühikese ajaga murtud sisse viide autosse, varas lõhub aknaklaase

 (45)
Sul on infot või fotosid sissemurdmiste kohta? Kirjuta vihje@delfi.ee

Pilt on illustreeriv
Pilt on illustreerivFoto: Andres Putting

Eilse ja tänase jooksul on tulnud Pelgulinnast kolm teadet sissemurdmiskatsetest autodesse. Kahel juhul on tagumine klaas sisse löödud, kolmandal aga muukimisjäljed uksel.

Pelgulinna Facebooki grupi lehele on postitatud kahe päeva jooksul kolm teadaannet, mille kohaselt liigub linnaosas ringi autosid lõhkuv varas.

Eile Pebre tänaval pargitud autost, millel lõhuti tagumine klaas, ei varastatud midagi, täna Õle ja Nabra nurgas lõhutud auto sisu jäi samuti varga pikkadest näppudest puutumata ning Härjapea tänaval muugitud sõidukisse ei saadud sisse.

Analoogsed juhtumid aga näitavad, et autoakende lõhkumise saaga sai alguse juba kuu aega varem: 12. juulil löödi Härjapea tänaval pargitud maasturi küljeaken sisse ning varastati autos vedelenud trennikott koos riietega. 21. juulil postitati linnaosa gruppi pilt autost, mille akna lõhkumine tegi vandaalil võimalikuks spinningukomplektide varastamise.

Politsei hetkeseisuga täiendavat infot ei jaga, kuid on ilmselge, et Pelgulinna elanikel tasub silmad lahti hoida ja ettevaatusabinõusid kasutada - isiklikke asju ei maksa autosse vedelema jätta.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare