NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki "Sobimatu"!
Sellel artiklil puuduvad registreeritud kasutajate kommentaarid. Anonüümseid kommentaare saad lugeda siit
Jäta kommentaar
Oled sisse logimist nõudvas kommentaariumis, anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Jaan Ginter: Toobali ja Laasi kaasus ei ole võrreldav Wikileaksist andmete saamisega (8) Jaan Ginter  1 h
Kriminoloogia professor Jaan Ginteri sõnul ei ole näiteks Wikileaksist pärit riiklike e-kirjade kasutamine ajakirjanike poolt ilma nende omaniku otsese nõusolekuta kriminaalkorras karistatav jälitustegevus, nagu seda oli Priit Toobali ja Lauri Laasi teguviis.
FOTOD ja VIDEO: Vaata, kes saabusid Tondiraba jäähalli Keskerakonna kongressile (80) FOTOD ja VIDEO: Vaata, kes saabusid Tondiraba jäähalli Keskerakonna kongressile  1 h
Kuigi delegaatide registreerimine algab alles kell 10, siis võis Tondiraba jäähalli juures sagimist näha juba enne kella 9 hommikul, mil esimesed kongressil osalejad saabuma hakkasid.
FOTOD: Hundisilmal algas tähtsal päeval sagimine juba enne kella 8 hommikul (66) Edgar Savisaar kongressipäeva hommikul Hundisilmal  2 h
Täna valitakse Tallinnas Tondiraba jäähallis Keskerakonnale uus juht või kinnitatakse ametisse tagasi Hundisilma peremees Edgar Savisaar.
Põhja prefekt saatis lapsevanematele mureliku pöördumise (86) Kristian Jaani, PPA Põhja prefekt  11 h
Politsei- ja piirivalveameti Põhja prefekt Kristian Jaani saatis eile koolide kaudu lapsevanematele avaliku pöördumise, kus palus, et vanemad annaksid oma lastele liikluses head eeskuju ja räägiksid lastega liikluse ohud läbi.
Keskerakonna asutajaliikmetest 24 toetavad Savisaare jätkamist (42) Pressibriifing Poska majas  12 h
Keskerakonna kongressile kutsutud 92-st asutajaliikmest 24 Keskerakonna tegid ühispöördumise, milles toetavad Edgar Savisaare jätkamist erakonna esimehena.
Tartus toimus kaks meeleavaldust - üks massiimmigratsiooni, teine rassismi vastu (80) Meeleavaldus Tartus Raekoja platsis  13 h
Täna kogunes Tartus paarsada inimest massiimmigratsiioni vastasele meeleavaldusele, samal ajal tuli sadakond inimest väljendama meelsust rassismi vastu.
Keskerakonna kongressiks valitud päev on Edgari nimepäev (12) Edgar Savisaar Keskerakonna majas Toompeal  13 h
Esialgu pidi Keskearkonna kongress toimuma juba augustis, lükkus aga esimehe Edgar Savisaare haigestumise tõttu edasi. Kuigi pikalt edasi lükatud, on viimaks väljavalitud päev tähenduslik, kuivõrd see on ühtlasi Edgarite nimepäev. Edgaripäev, kui soovite.
Onksion Toobalile: 2010. aasta sotside sisevalimiste tulemusi võltsiti Mikseri kasuks (69) Ivor Onksion, Priit Toobal  14 h
Priit Toobali arvutist leiti üks vestlus Ivor Onksioniga. Onksion töötas 2011. aastal sotsiaaldemokraatide Tallinna linnavolikogu fraktsiooni juures, aga pettus oma erakonnas ja hakkas Keskerakonna peasekretär Priit Toobalile infot jagama. Antud faili sisu muudeti viimati 9. märtsil 2011. Vestluse aeg pole selge, aga arvatavasti toimus see millalgi 2011. aasta märtsis. Sel ajal oli Eestis rahana kasutusel juba euro, aga Toobal ja Onksion räägivad arvatavasti veel kroonidest.
Arstide liit teeb ettepaneku alkoholireklaam täielikult keelata – tubakareklaami kaotamisega on positiivne kogemus olemas (19) Sotsiaalministeeriumis tervishoiusüsteemi tulevikunägemuse töörühm  14 h
Arstide liit avaldas täna toetust tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski seisukohtadele alkoholimüügi ja -reklaami piiramise kohta.
ÄRILEHE GRAAFIK: unusta "keskmine" - kui vähe on palk tegelikult 12 aasta jooksul tõusnud (128) Palgapäev  1 p
Tänavu kolmandas kvartalis oli töötajatele tehtud väljamaksete summa üle 1,5 miljardi euro, mida maksti välja 566 999 inimesele. Kvartali mediaanväljamakse oli 733 eurot kuus.

Maksuameti statistikast aga selgub, et perioodil 2002-2014 on mediaanpalk olnud ka märksa väiksem kui praegu.
Hodorkovski "tsaari" valitsemisstiilist: Putin on nagu noor Brežnev (10) Vladimir Putin  28 min
"President Vladimir Putin elab lääne sanktsioonid ja madalad naftahinnad üle, kuid Kremli valitseja on Venemaal põhjustanud sellise stagnatsiooni, et Venemaa võib lõpuks kokku kukkuda," usub endine suurärimees Mihhail Hodorkovski.
Idaraha idaneb: kui jõukad on Läti kõige rikkamad inimesed? (2) Olegs Fils  1 h
Läti rikaste edetabeli esiotsa on hõivanud pankurid. Nii on neljandat aastat järjest TOP 100 esimesel kahel kohal panga ABLV kaasomanikud Olegs Fils ja Ernests Bernis.
Eesti toll jahib salakaubavedajaid varsti veelgi moodsamate elektrooniliste vahenditega (17) Tolliametnikud  2 h
Maksu- ja tolliamet kuulutas välja hanke kolme mobiilse automaatse numbrituvastussüsteemi (ANTS) ostmiseks, millest loodetakse täiendavat abi salakaubaveo tõkestamisel.
Kättemaks: Venemaa kehtestab Türgi suhtes majandussanktsioonid (333) Kättemaks: Venemaa kehtestab Türgi suhtes majandussanktsioonid  14 h
Venemaa president Vladimir Putin on kinnitanud otsuse kehtestada Türgi suhtes majandussanktsioonid.
92aastane miljardär käib iga päev tööl ja juhib oma äriimpeeriumit (45) Olav Thon  1 p
Norra rikkuselt teine mees 92-aastane Olav Thon teeb endiselt kuus päeva nädalas kümnetunniseid tööpäevi ja osaleb aktiivselt oma äride juhtimises. Olavi vara väärtust hindas Forbes umbes kuuele miljardile USA dollarile.
Fond ostis tulevaste pensionäride raha eest hambaravikliiniku (51) Hambaravi  16 h
Baltikumi era- ja riskikapitalifirma BaltCap - see ettevõte investeerib peaasjalikult pensionifondide raha - omandab osaluse hambaraviteenuseid pakkuvas ettevõttes Dental Invest Estonia (DIE).
Venelased naasevad Eestisse: aastavahetuse broneeringud sagenevad (62) Aastavahetus Vabaduse väljakul  17 h
Venelased on avastanud pärast Egiptuse ja Türgi riigiga tekkinud probleeme taas naaberriigi Eesti. Eesti hotellide- ja restoranide liidu juht Maarika Liivamägi sõnul on Venemaalt tulnud aastavahetuse broneeringud hüppeliselt kasvanud.