NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki "Sobimatu"!
Sellel artiklil puuduvad registreeritud kasutajate kommentaarid. Anonüümseid kommentaare saad lugeda siit
Jäta kommentaar
Oled sisse logimist nõudvas kommentaariumis, anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Urmas Paet ei välista Reformierakonna esimeheks kandideerimist (1) Urmas Paet pressikonverentsil  4 min
Reformierakonna esimees Taavi Rõivas teatas täna, et annab erakonna juhtimise üle. Erakonna juhatuse liige, Euroopa Parlamendi saadik Urmas Paet ei välista erakonna esimeheks kandideerimist, kuid soovib seda enne otsustamist erakonnakaaslastega arutada.
Euroopa Parlamendis asutakse kuulama Juhan Partsi (5) Juhan Parts  41 min
Euroopa Parlamendis kuulatakse täna Euroopa kontrollikotta minemise asjus Juhan Partsi. Istung algab Eesti aja järgi kell 16, Partsi kuulamine on teine päevakorrapunkt.
Peaminister Ratas kutsus Suurbritannia riigipea Eestisse (7) Peaminister Ratas kutsus Suurbritannia riigipea Eestisse  1 h
Suurbritannia peaminister Theresa May helistas täna Jüri Ratasele ja õnnitles teda peaministri ametisse astumise puhul, Ratas aga kutsus May Eestisse.
Jersey saare asepeaminister tellis Eesti suursaadikule eralennuki (6) WHITNEYHOUSTON/  2 h
Jersey saare asepeaminister Philip Ozouf andis loa kasutada novembri keskel maksumaksja raha, et maksta kinni Eesti suursaadiku Ühendkuningriigis Lauri Bambuse ja tema kolme kolleegi eralennuki sõit.
Hanno Pevkur sihib Reformierakonna juhi tooli (25) Hanno Pevkur  3 h
Täna teatas Taavi Rõivas, et annab valitsuses koha kaotanud erakonna juhtimise üle. Erakonna juhiks kandideerib endine siseminister Hanno Pevkur.
Kuperjanovlased naasid õppuselt Raudmõõk (5) Suurõppus Siil kogunemine Võrus  3 h
Eile saabusid 2. jalaväebrigaadi Kuperjanovi jalaväepataljoni 240 ajateenijat ja tegevväelast tagasi Leedus aset leidnud õppuselt Raudmõõk.
Viru haiglat asus juhtima Rannar Vassiljev (22) Rannar Vassiljev  3 h
Detsembri algusest on Viru Haigla ASi juhatuse esimees endine tervise- ja tööminister Rannar Vassiljev.

Loetumad artiklid

Ratas Päevalehele: Repinskiga seonduv on mulle väga halb üllatus  (589)
Peaminister Jüri Ratas ütles intervjuus Eesti Päevalehele, et tema erakonnakaaslase, maaeluministri Martin Repinskiga seonduv on talle olnud väga halb üllatus.
Minister Repinskit on noorukina karistatud kriminaalkorras  (668) Minister Repinskit on noorukina karistatud kriminaalkorras
Maaeluminister Martin Repinski on Ida-Viru maakohtult saanud alaealisena kelmuse katse eest tingimisi vanglakaristuse. Repinski sõnul on tal juhtunu pärast siiralt kahju.
DELFI FOTOD ja VIDEOD: Reservväelased kogunesid vaid 24-tunnise etteteatamisega välkõppuseks: plaanid tuli ringi teha, aga saabki rutiinist välja  (232)
Täna õhtupoolikul saabusid Tallinnasse staabi-ja sidepataljoni juurde esimesed nn välkõppusele kutsutud reservväelased. Sellesse pataljoni olid kogunema kutsutud pisut alla poole kõigist 300 õppusel osalema oodatust.
GRAAFIK: Kui Soomes on 351 ja Rootsis 431 kauplust, kust saab kanget alkoholi osta, siis mitu sellist poodi on Eestis?  (287) GRAAFIK: Kui Soomes on 351 ja Rootsis 431 kauplust, kust saab kanget alkoholi osta, siis mitu sellist poodi on Eestis?
Soomes ja Rootsis on küll mitu korda rohkem elanikke, kuid kordi vähem kauplusi, kust kanget alkoholi soetada. Alkoholi tarbitakse seal kokku küll umbes sama palju kui Eestis, kuid kahjud on väiksemad, sest juuakse vähem korraga ja tarbimine on ühiskonnas ühtlasemalt jaotunud.
Tauno Kangro: Vabadussõja võidusammas vahetatakse hiljemalt viie aasta pärast välja  (183)
Tauno Kangro (50) vaatab tulevikku, sest skulptori elukutse on pika vinnaga – tõeliselt suurte tegude aeg algab alles 50 aasta täitudes. Siiski õnnestus veidi ka ajas tagasi vaadata.
Rahanduskomisjoni köögipool: Aivar Sõerd selgitab, kuidas uus valitsus ulatuslikku maksupaketti ellu kutsuda plaanibTavapärast parlamentaarset arutelu ei tulegi (39) Rahanduskomisjoni köögipool: Aivar Sõerd selgitab, kuidas uus valitsus ulatuslikku maksupaketti ellu kutsuda plaanib  5 h
Rahanduskomisjoni liige, reformierakondlane Aivar Sõerd kirjeldas Facebookis seda, mis toimus komisjoni eelmisel reedel toimunud arutelul, kus rahandusminister Sven Sester koos ministeeriumi ametnikega tutvustasid ulatuslikke maksumuudatusi. Sama päeva õhtul selgus, et juba esmaspäeval on need komisjoni ees ning parlamentaarset arutelu ei tulegi.
Euro kukkus pärast Itaalia referendumit viimase 20 kuu madalaimale tasemele (10) Euro kukkus pärast Itaalia referendumit viimase 20 kuu madalaimale tasemele  8 h
Euro kukkus esmaspäeval pärast Itaalia peaministri Matteo Renzi teadet tagasiastumisest valusta kaotuse järel põhiseadusreferendumil viimase 20 kuu madalaimale tasemele.
Tanklaketid: alkoholimüügi keelustamine tanklates kahjustab konkurentsi ega mõjuta inimeste tervist (5) Haapsalu maantee ääres  1 h
Tanklakettide esindajate sõnul piiraks alkoholimüügi keeld tanklates konkurentsi ega vähendaks kuidagi alkoholi tarbimist.
200 000 vastu taevast? EAS põrub Eesti kuvandi loomisega (16) 200 000 vastu taevast? EAS põrub Eesti kuvandi loomisega  2 h
EASi Eesti Disainimeeskond on võtnud ette võimatu missiooni, kui üritab Eestile luua üllatavat ja vaimustavat kuvandit. Seda ei juhtu, leiab Best Marketing Internationali juht Hando Sinisalu portaalis bestmarketing.ee
Suured numbrid: Kui palju kaotab Eesti võltsingute ja piraatkaupade tõttu? (10) Suured numbrid: Kui palju kaotab Eesti võltsingute ja piraatkaupade tõttu?  2 h
Pühadeaja lähenedes ostavad miljonid inimesed ELi 28 liikmesriigis jõulukingitusi oma perekonnale ja sõpradele. Paraku avaldub võltsitud ja piraatkaupade negatiivne majanduslik mõju aastaringselt. igal aastal 83 miljardit eurot ja 790 000 töökohta. Kui palju kaotab aga Eesti?
Suurtehing viib kokku kaks olulust tegijat Eesti kaubandusesVaata, milliseid brände Tridens esindab (2) Janno Hert ja Mart Relve  3 h
Eesti tuntuim toidu- ja esmatarbekaupude hulgimüügifirma ning suurim toitlustussektori varustaja AS Kaupmees & KO omandab enamusosaluse AS-is Tridens, mis esindab Eestis mitmeid maailma juhtivaid joogi- ja toidubrände.
Kohalik kinnisvarafond leidis üle 4000 uue investori Kohalik kinnisvarafond leidis üle 4000 uue investori  3 h
30. novembril lõppes Baltic Horizon fondi osakute avalik pakkumine. Kokku märgiti 15 285 593 osakut brutosummas 20,6 miljonit eurot.