Londonis elava Delfi lugeja sõnul arutatakse seda teemat küll, kuid lahkulööjad kipuvad vähemusse jääma. „Üks arvas, et Brexit oleks okei, sest euroliit pole tema jaoks kunagi väga make sense (loogiline – toim.) olnud. Teised arvasid, et tuleks ikka liitu jääda ja et keegi usaldusväärne, sensible (mõistlik – toim.) poliitiline liider ei toetaks väljumist,“ kirjeldas ta samal päeva lõunal aset leidnud arutelu. „Riigid loovad üle maailma erinevaid ühendusi – African Union, Aasia oma – imelik on sellisel ajal, kus enamus ühendavad käed, erakuks hakata.“

„Et Boris Johnson nüüd toetab liidust väljaastumist, on ka lihtsalt poliitiline kaalutlus, sest ta tahab ju peaministriks saada...“ viitas ta konservatiivist Londoni linnapea ja püüdlustele kõigile meeldida. Nimelt teatas siiani euroskeptitsismiga vaid flirtinud Johnson, et on pärast „südamevaluga vaagimist“ otsustanud asuma brexitit toetama.

Londonis elava Delfi lugeja sõnul näeb osa britte oma kaasmaalaste lahkumissoovis võõrahirmu mõju. „Arvatakse, et väljaastumine on ksenofoobia manifestatsioon,“ sõnas ta ja möönis, et ega ta enamuse arvamusest täpset ettekujutust ei oma, kuna kooli, kus ta õpib, kipuvad koonduma liberaalid ja humanistid.

Samuti suhtuvad britid liidust lahkumisse ettevaatlikult, kuna see võib tähendada piirikontrolli kehtestamist Inglismaa ja Šotimaa vahel. „Ka Šotimaa probleem. Kui Inglismaa astub välja, siis Šotimaa ei pruugi seda teha ja siis tulevad võib-olla piirikontrollid ja muu selline, mida keegi ei tahaks.“