NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki "Sobimatu"!
Uuemad Vanemad Parimad
06.06.2012 12:33
Edgar "Chuck Norris" Bureshin lubas, et seekord pääseb politsei hoiatusega!
06.06.2012 12:39
Priit, sul on arvutis uus programm, mis kommenteerides lisaks IP vahetusele kohe uue nime kommentaarile lisab? Palju see programm Linnavalitsusele maksma läks? :))
06.06.2012 12:47
tiku, kuku, Meelis, lupsti... Päris andekas:)) Priidul on täna naljatuju:))
06.06.2012 17:04
ilmselt on see prokuratuuri ja kapo poolt AnSSipi tellimusel fabritseeritud vahelevõtmine, et Edinaja Rossija kohaliku rakukese juhtoinast diskrediteerida :D
06.06.2012 21:12
Priit on täna kõvasti vaeva näinud ja kõigile Edgari jaoks ebameeldivatele kommentaaridele sadakond miinust pannud, oma kommentaaridele päris kõvasti rohkem plusse:)) Priit on tubli ja ilmselt puhkab kodus raskest tööpäevast. Mehetegu, Kutser! Tao rauda, kuni see on veel kuum. Veidi rohkem, kui aastapärast oled tootval tööl, kuskil Maximas taaraaparaadi operaatori või turvamehena! :))
07.06.2012 06:42
Mina soovitan, et ; maksa trahv, fatso. Ära mängi Galojani või Madissoni. Sul neid kiiruse ületamisi ennemgi kirjas.

Politsei radar töötab nii kaugelt, et võmmi jaoks olid ainult järjekordne paks ülbur mustas Mersus.
Jäta kommentaar
Oled sisse logimist nõudvas kommentaariumis, anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Hollandi psühholoog: enamikul kurjategijatel on ajukahjustus (1) Hollandi psühholoog Peer van der Helm kinnitab, et tänapäeval on võimalik terveks ravida ka kõige hullemad psühhopaadid, isegi Hannibal Lecter.  51 min
Peer van der Helmi sõnul tuleb kriminogeensete inimeste ühiskonda tagasitoomiseks pakkuda neile vanglas peale heade elamistingimuste ka ravi.
Eesti riigikohtu esimees valiti kõrgele kohale (1) Priit Pikamäe  51 min
Riigikohtu esimehest Priit Pikamäest saab 1. jaanuarist 2017 Euroopa kõrgemate kohtute ühenduste seitsmes esimees ja tema ametiaeg kestab kaks aastat.
Uuring: ligi pooled Scoutspataljoni võitlejad joovad ohtlikult palju (3) Leitnant Tanel Rattiste on isiklikult ­kogenud, et liigne alkoholi tarvitamine mõjub tegevväelaste tööülesannete ­täitmisele halvasti ja põhjustab varem või hiljem suuremaid probleeme nii tööl kui ka eraelus.  51 min
Leitnant Tanel Rattiste magistritööst selgus, et tegevväelaste hulgas on kõrgema riskitasemega alkoholitarbijaid vähem kui Eesti elanike seas üldiselt. Seevastu on sõdurite hulgas rohkem neid, kes tarbivad alkoholi madalamal tasemel. Magistritöö tuvastas võitluskaaslastel ka depressiooni, unehäireid ja muid probleeme.
Kaljulaidi kiire ametisse saamine kergitas grammike Rõivase reitingut Taavi Rõivas  51 min
Septembriga võrreldes pole rahva suhtumine peaministrisse märkimisväärselt muutunud, ent veidi siiski.
Kaks sadamat, kaks autot. Hiidlased on ammu leppinud kehva laevaühendusega Autode ootejärjekord Heltermaa sadamas eile lõunal  52 min
Hiiumaa ja mandri vahel jäi halvim olemata, ent autojuhtidel tuli laevasabas ikkagi tunde surnuks lüüa.
Ilves soovib, et maksumaksja peaks ka edaspidi Ärma talu üleval (1) Toomas Hendrik Ilves Ärma talus 2006. aastal  52 min
Ärma talu kuulub OÜ-le ja riik hakkaks sisuliselt doteerima erafirma majandustegevust.
Eesti saadikud europarlamendis Partsi kandidatuuri lihtsaks ei tee (18) Foorum  3 h
Euroopa Parlamendi eelarvekontrolli komitee asub Juhan Partsi kandidatuuri Euroopa Kontrollikoja liikme kohale arutama tõenäoliselt uue aasta alguses. Eesti eurosaadikud leiavad, et probleeme võib Juhan Partsile tekitada aktiivne osalemine Eesti päevapoliitikas, samuti majandus- ja kommunikatsiooniministrina langetatud otsused.
Valdo Randpere Edgar Savisaarest: Iru vanadekodu ootab teda avasüliTv3 video (114) Kuku Raadios Tallinnapea kandidaatide debatt  3 h
Reformieakondlase Valdo Randpere arvates pole Keskerakonna esimehel Edgar Savisaarel pärast novembrivalimisi vaja üksindust tunda, sest Iru vanadekodu ootab teda avasüli.
Kas teadsid? Liiklusregistri büroodes ei saa üle 10-euroste tehingute eest sularahaga tasuda (23) Liiklusregistri büroo  4 h
Eesti suurim riigilõivude koguja on liiklusregister, kust liiguvad läbi tohutud summad. Kuid tuleb välja, et asutus ei tee ühtegi tehingut sularahas.

Loetumad artiklid

Reisijate muljed kurikuulsalt Korfu-Tallinna lennult: teel lennukisse saime läbimärjaks ja seejärel lasti külma õhku peale  (116)
Ärileht kirjutas täna , et Smartlynxi Korfu -Tallinna lennult jäi laupäeva öösel maha peaaegu kogu reisijate pagas, ainult viis lapsekäru jõudis Eestisse. Lennukis viibis ligikaudu 180 reisijat ning kaks reisijat on enda kogemustest ka teada andnud ja nende sõnul oli nimetatud lennureis kõike muud kui meeldiv.
Ilveste mikrofirma laenas sadu tuhandeid eurosid. Viimati võeti laenu eelmisel aastal  (245) Ilveste mikrofirma laenas sadu tuhandeid eurosid. Viimati võeti laenu eelmisel aastal
President Toomas Hendrik Ilves lasi terve kümnendi jooksul presidendi kantseleil, st meil kõigil, kinni maksta oma kodu elektri-, vee-, kütte- ja prügiveo arved. Aga ka valveteenuse, korstnapühkija ja lumelükkamise.
Tarbijakaitse käskis Elisal sulgeda oma klientidele mängu, mille tõttu jäi 11-aastane laps päevadeks letargilisse olekusse  (121)
Viimane Ekspress kirjutas ahvipoiss Bongost, kes lapsi nilbete sõnumitega vastama meelitab ja telefoniarve mõne tunniga suureks kasvatab.
ANIMATSIOON: Kui madal parvlaevu segav veetase Väinameres siis ikkagi on?  (105) ANIMATSIOON: Kui madal parvlaevu segav veetase Väinameres siis ikkagi on?
Rannast tavapärasemast kaugemale tõmbunud merd näeb Eestis hetkel mitmel pool. Väinamerega seonduvalt on aga viimastel päevadel räägitud sellest, et madal vesi häirib parvlaevaliiklust ja hiidlased võivad ehk ühel hetkel saarele lausa lõksu jääda.
Nördinud saarlane jahituristide tapatööst: terve metsaalune oli lindude laipu täis. Mida me oma lastele ütleme, kui seenel käies sellist vaatepilti näeme?  (241)
Mitmekümne korrapäraselt ritta seatud surnud linnuga poseerimine on jahituristidele isemoodi hobiks saanud. Linde kutsutakse laskma nii Saaremaale kui ka mandrile ning puutumata ei jää ka looduskaitse all olevad alad.
Toomas Hendrik Ilvese selgitus Eesti avalikkusele  (423) Toomas Hendrik Ilvese selgitus Eesti avalikkusele
Endine president Toomas Hendrik Ilves teatas, et keegi peale tema ei pea jagama selgitusi EAS-i toetuse kohta OÜ Ermamaale. "Praegune jutt on paar nädalat, ilmselt aga juba aastaid hiljaks jäänud," teatas Ilves.
Eesti Energia hakkab jõuliselt Eesti Gaasi monopoli murdma Eesti Energia hakkab jõuliselt Eesti Gaasi monopoli murdma  52 min
Lähiaastatel tahab Eesti Energia endale saada neljandiku eraklientidest gaasitarbijaid.
Balticconnector saab Euroopa Liidult 187 miljonit eurot Taavi Veskimägi  52 min
Reedel allkirjastati Soome-Eesti gaasijuhtme Balticconnector rahastamise kokkulepe, mille järgi eraldatakse gaasijuhtme ehitamiseks Euroopa Liidu eelarvest 187 miljonit eurot.
Presidendi kantselei Ärma talust: kulutused kindlasti vähenevad (53) Ärma talu  6 h
Presidendi kantselei lubab, et edaspidi väheneb osaühingule Ermamaa kuuluva Ärma talu ülalpidamiskulu, sest kantselei ei pea palgal enam kahte Ärma talu sulast.
Rikka naftariigi eripära: paljud ametnikud töötavad 60 minutit päevas (10) Saudi Araabia  7 h
Saudi Araabia avaliku teenistuse minister Khaled Alaraj teatas, et paljud riigi valitsusametnikud töötavad ainult ühe tunni päevas, kirjutab Äripäev.
Rootsi tahab keelustada bensiini- ja diislikütusega sõitvad autod (68) Ameerika autode paraad  9 h
Rootsi keskkonnaminister Isabella Lovin kutsus Euroopa Liitu keelustama bensiini- ja diiselmootoritega sõidukid alates 2030. aastast ja minema üle heitmevabadele sõidukitele.
FOTOD: Heltermaa sadamas valitseb vaikus enne tormi, ainult kümmekond autot jäi kaile (8) Heltermaa, Kõrgelaid  12 h
Mandri ja Hiiumaa vaheline praamiliiklus on juba pikemat aega vindunud, merevee tase on parvlaevade jaoks ohtlikult madal ja aeg-ajalt puhub ka tugev tuuli.
Brexit laastab: Briti monarhi perekond jääb EL-i põllumajandustoetustest ilma (40) Briti monarh Elizabeth II perega  12 h
Brexitil on mitmekülgsed mõjud. Palju on juttu olnud briti naela odavnemisest ja suurkorporatsioonide peakorterite ärakolimisest Suurbritanniast, kuid mõjuta ei jää ka kuninganna Elizabeth II ja tema suguvõsa.
Suurpangad ähvardavad tuleval aastal Suurbritanniast lahkuda (76) London  13 h
Suurbritannia pankade assotsiatsiooni tegevdirektor Anthony Browne hoiatas usutluses ajalehele The Observer, et mitu juhtivat panka ähvardab veel enne järgmise aasta märtsi, mil riik alustab lahkusläbirääkimisi Euroopa Liiduga, riigist minema minna.