NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki "Sobimatu"!
Uuemad Vanemad Parimad
06.06.2012 12:33
Edgar "Chuck Norris" Bureshin lubas, et seekord pääseb politsei hoiatusega!
06.06.2012 12:39
Priit, sul on arvutis uus programm, mis kommenteerides lisaks IP vahetusele kohe uue nime kommentaarile lisab? Palju see programm Linnavalitsusele maksma läks? :))
06.06.2012 12:47
tiku, kuku, Meelis, lupsti... Päris andekas:)) Priidul on täna naljatuju:))
06.06.2012 17:04
ilmselt on see prokuratuuri ja kapo poolt AnSSipi tellimusel fabritseeritud vahelevõtmine, et Edinaja Rossija kohaliku rakukese juhtoinast diskrediteerida :D
06.06.2012 21:12
Priit on täna kõvasti vaeva näinud ja kõigile Edgari jaoks ebameeldivatele kommentaaridele sadakond miinust pannud, oma kommentaaridele päris kõvasti rohkem plusse:)) Priit on tubli ja ilmselt puhkab kodus raskest tööpäevast. Mehetegu, Kutser! Tao rauda, kuni see on veel kuum. Veidi rohkem, kui aastapärast oled tootval tööl, kuskil Maximas taaraaparaadi operaatori või turvamehena! :))
07.06.2012 06:42
Mina soovitan, et ; maksa trahv, fatso. Ära mängi Galojani või Madissoni. Sul neid kiiruse ületamisi ennemgi kirjas.

Politsei radar töötab nii kaugelt, et võmmi jaoks olid ainult järjekordne paks ülbur mustas Mersus.
Jäta kommentaar
Oled sisse logimist nõudvas kommentaariumis, anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
PÜHAPÄEVAL DELFI TV-s: Savisaar või Simson? Delfi TV teeb otseülekande Keskerakonna kirgi kütvast kongressist (5) Keskerakonna kongress  1 h
Delfi TV teeb pühapäeval otseülekande Tallinnas Tondiraba hallis toimuvast Keskerakonna kongressist, kus erakonna delegaadid valivat parteile uue juhi.
FOTOD: Müügilt eemaldatud "Kavala Kilgi" raamat jõudis lettidele raamatupoe ukse ees (7) Rein Kilgist rääkiv raamat müügis Tasku kaubanduskeskuses  2 h
Tartu kaubanduskeskuses Tasku pakuti ärimees Rein Kilgi karjäärist kirjutatud raamatut "Kaval Kilk ja kaksteist lolli", kuigi raamatupoed selle Kilgi advokaatide nõudmisel müügilt eemaldasid.
Laasi võimukaotuseohust Tallinnas: 200 inimest kaotaksid töö. Need on meie inimesed. Mida nad siis teeksid? Kuhu läheksid? (172) Priit Toobal ja Lauri Laasi kohtus  2 h
Priit Toobali ja Lauri Laasi eraviisilise jälitustegevuse kohtuasja materjalid on täis muretsemist omade poiste töökohtade pärast. Toobal ja Laasi õhutasid oma erakonnas pettunud sotsiaaldemokraatide Tallinna linnavolikogu fraktsiooni nõunik Ivor Onksioni Keskerakonna kasuks luurama, sest Tallinna linnapea Edgar Savisaar kartis, et IRLi liige Indrek Raudne ostab mõned keskerakondlased ära ja kukutab ta.
Yana Toom korraldab päev enne Keskerakonna kongressi valijatega kohtumise (17) Keskerakonna esimeheks kandideeriv Yana Toom ei uskunud, et Simsonit nii palju toetatakse ja tegi uuringu  3 h
Euroopa parlamendi saadik ning Keskerakonna esimeheks kandideeriv Yana Toom korraldab koostöös Euroopa parlamendi ALDE fraktsiooniga täna Kohtla-Järvel valijatega kohtumise, kus tema sõnul Keskerakonna esimehe valimistest juttu ei tule.
KAART: Pealinna eluohtlikud ristmikud ja ülekäigurajad – "Enne teeületust peab testamendi ära tegema!" (76) Valgusfoor Sõruse pst ja Vilde tee ristmikul  3 h
Lõppeval nädalal juhtus Tallinnas Vabaduse puiesteel ränk liiklusõnnetus, mis võttis elu 13-aastaselt poisilt. Õnnetuse hetkel põles nii teed ületanud noormehele kui ka talle otsa sõitnud veokile korraga roheline tuli. Paljud Delfi lugejad on juhtinud tähelepanu tõigale, et kohti, kus säärane õnnetus võib korduda, on Tallinna liikluses küll ja veel. Millised ohtlikud paigad aga kaardilt puudu on?
KESKERAKONNA BLOGI: Savisaare ja Simsoni heitlus: pole välistatud, et Savisaarel on ka plaan B (147) Kadri Simson ja Edgar Savisaar  4 h
Pühapäeval, 29. novembril toimuva Keskerakonna kongressi eel on võitlus esimehe kohale rohkem kui tuliseks läinud.
Politsei tabas häirekeskusi pommiga ähvardanud mehed: meil on töömeetodid, millega nad kiirelt välja raalime (20) Häirekeskuse avamine Lasnamäel  6 h
Politsei pidas kinni kaks meest, kellest üks tegi pommiähvarduse Lääne ja teine Lõuna häirekeskuse hoonele. Mõlema puhul oli tegu valeväljakutsega ning ohtu kellelegi ei olnud.
Mati Alaver: kohe, kui oli võimalus meile kätte maksta, seda ka tehti (79) Mati Alaver  9 h
„Kui see pauk käis, siis oli selge, et meil tuleb midagi muud tegema hakata. Üritasimegi koos Andrusega hakata kinnisvaraäri ajama. Õnneks pandi meile mõistus pähe,” tunnistab Mati Alaver.
Andrus Veerpalu: eks kõik, mis elus on üle elatud, ole mõneti ka õpetlik (50) Andrus Veerpalu  10 h
Enne kui Andrus Veerpaluga kohtume, hoiatab ta vana treener Mati Alaver, et Andrust oli väga raske intervjuuks nõusse saada. Ta ei taha meediaga suhelda.

Kümme küsimust

KÜMME KÜSIMUST: Delfi lugejaküsitluse tulemused ehmatasid. Kanep on tegelikult nii kergelt kättesaadav! Ligi 9000 vastajat!  (100) kanep, kümme küsimust
Küsisime nii eesti- kui venekeelse Delfi lugejatelt, mida nad arvavad kanepist ja kas see tuleks legaliseerima või mitte. Ligi 9000 vastajat võttis vaevaks ankeedi kümme küsimust täita ning välja koorus nii mõndagi põnevat.

Loetumad artiklid

FOTOD: Kas meie silmad petavad? Viru tänav kattub asfaldiga!  (188)
Viru tänava ehitustööd võtsid täna kodanike silmis ootamatu pöörde, kui keskajahõngulise munakivisillutise asemel hakkasid vanalinna tänavale tekkima suured asfaldilaigud.
Riigikogu Keskfraktsioon läks omavahel avalikult purelema  (200) Riigikogu Keskfraktsioon läks omavahel avalikult purelema
Riigikogu Keskfraktsiooni Savisaart pooldav tiib saatis täna pressiteate, milles kurdeti, et fraktsiooni juht Kadri Simson puudus kooseluseaduse rakendusseaduse eelnõu hääletuselt. Simson teatas seepeale, et Siret Kotka, Heimar Lengi ja Peeter Ernitsa teade on täis väärinfot ja ebaadekvaatne.
Seadusemuudatus võtab kõik lastega pered rangema järelevalve alla  (213)
Kui lapsevanem ei vii last määratud aegadel arsti juurde, võidakse peretoetuse maksmine peatada või hoopis lõpetada. Praeguse plaani järgi 2017. aastal jõustuva kava eesmärk on jälgida süsteemselt laste tervist ja võimalikult vara tuvastada riskipered. Perearstid ja sotsiaaltöötajad on muudatuse poolt, kuid sotsiaaltöötajad muretsevad märgatavalt suureneva töökoormuse pärast.
FOTOD: Tallinna kalleim auto sõitis laternaposti pikali (4) Lambo ründas laternaposti  8 min
Liibanoni päritolu ärimehele kuuluv Lamborghini sõitis täna kella 14 ajal Tallinnas Mere puiesteel laternaposti pikali.
ÄRILEHE FOTOD: Rosimannuse äripartner ehitab Koplisse vägeva kaubanduskeskuse (2) Arsenali keskus  1 h
Erika ja Tööstuse tänava nurgal endise sõjatehase ruumides avab järgmise aasta sügisel uksed kaubandus- ja ärikeskus. Tsaariaegsetesse punastest tellistest tehasehoonetesse rajatava keskuse ehitusmaksumus on ligikaudu seitse miljonit eurot. Kaubanduskeskuse ehitab Nordecon.
Eesti Energia üüratu laenukoormuse maksmiseks tuleb Liive-aegne Enefit käima saada (10) Eesti Energia Enefit 280 õlitehas  2 h
Eesti Energia on võtnud laenu umbes miljardi euro eest ja nende korrektseks teenindamiseks tuleb tehtud investeeringute abil rajatud tootmine käima saada, ütles Eesti Energia juhatuse liige ja finantsdirektor Andri Avila.
SEB: inimeste säästud aina kasvavad ja palgad suurenevad (19) Puhkus soojal maal  3 h
Kolmanda kvartali kiire palgakasv on töötava inimese seisukohast rõõmustav uudis. Kasvav hõive ja keskmine palk tekitavad samas ka kummastust, sest ettevõtete tulud ei suurene ja majanduskasv oli kolmandas kvartalis pea nullilähedane.
Magnaat laiendab haaret: Linnamäe noolib Rosimannuse äri (14) Rain Rosimannus  4 h
Mõjukas reformierakondlane Rain Rosimannus on aastaid vahelduva eduga ja vahelduvas mahus omanud osalust muusikatelekanalis Seitse, mille nüüd tahab omandada Margus Linnamäe meediakontsern Eesti Meedia, kirjutab Äripäev.
Ametühingute keskliidu esimehena jätkab Peep Peterson (12) Peep Peterson.  19 h
Täna Tallinna Ülikoolis toimunud Eesti Ametiühingute keskliidu kongressil valiti järgmiseks neljaks aastaks ametiühingute keskliidu esimeheks Peep Peterson.
Kaubanduskoja juht: ettevõtlust toetav riiklik tugi peab meie võimalustele vastama (6) Kaubandus- ja tööstuskoja peadirektor Mait Palts.  20 h
Ette tuleb vaadata pikemalt kui vaid paar aastat ning kogu ettevõtlust toetav riiklik tugistruktuur tuleb kujundada meie võimalusi ja tegelikke vajadusi vastavaks, lausus kaubandus- tööstuskoja juht Mait Palts.
Kaljulaid Partsile alternatiivi leidmisest: EL-i leping jätab valitsusele kontrollikoja kandidaadi osas piisavalt valikuruumi (19) Kersti Kaljulaid  21 h
Euroopa Kontrollikoja liige Kersti Kaljulaid lausus Ärilehele, et Juhan Parts vastab Euroopa Kontrollikoja liikme valiku kriteeriumitele, kuid Euroopa Liidu Leping jätab valitsusele alternatiivsete kandidaatide leidmisel piisavalt valikuruumi.