DELFI VIDEO | Tallinna mässuline Oudekki Loone võib kandideerida hoopis Antslas

 (122)

Oudekki Loone on üks "kolmest õest", kes kaalusid väga tõsiselt Tallinnas Keskerakonnaga konkureeriva valimisliidu loomist. Loone ise võib kandideerida hoopis Antslas.

Täna toimus pressikonverents, kus eelinfo kohaselt pidid "kolm õde" ehk Loone, Yana Toom ja Olga Ivanova teatama Tallinnas uue valimisliidu moodustamisest, kus pidi kandideerima ka Edgar Savisaar. Viimase hetke läbirääkimiste tulemusel lükati valimisliidu tegemise otsus nädala võrra edasi, mistõttu valimisliidu loomine on sattunud tugeva kahtluse alla.

Loone kohta rääkis Keskerakonna esimees Jüri Ratas eelmise nädala EPLis, et tema teada tahab Loone kandideerida hoopis Antslas. Täna ei soovinud Loone seda juttu ei kinnitada ega ümber lükata.

"Ma olen Antslasse tänase seisuga sisse kirjutatud, eks me seda arutanud muidugi oleme," ütles Loone.

Ta ei tahtnud täpsustada, mida teeb ta Tallinnas valimisliidu moodustamise juures. "Ma ei ole veel otsustanud, kus ja kas ma kandideerin. Eks seda näeb," ütles Loone.

Mis puudutab läbirääkimisi võimaliku uue valimisliidu loomise üle, siis neid ei soovinud Loone lähemalt kommenteerida, sest läbirääkimised pole lõppenud ja kuni kõiges pole kokku lepitud, pole milleski kokku lepitud.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare