DELFI VIDEO: Jüri Mõis: ma ei ole kunagi oma elus enne näinud sellist alkoholi tarbimist töö ajal, kui seda oli riigikogus

 (216)
DELFI VIDEO: Jüri Mõis: ma ei ole kunagi oma elus enne näinud sellist alkoholitarbimist töö ajal, kui seda oli riigikogus.
Foto: Andres Putting

Keskerakondlase Siret Kotka juhitava MTÜ korraldatud poliitikaõhtul rääkis endine Tallinna linnapea ja Isamaaliidu saadik Jüri Mõis, et ta pole oma elus varem näinud kusagil niipalju joomist töö ajal, kui seda oli tema ajal riigikogus.

"Ma ei ole kusagil varem oma elus näinud sellist alkoholi tarbimist töö ajal riigikogus ja polnud kusagil näinud sellist finantsdistsipliinirikkumist, kui oma erakonnas," ütles Mõis ning lisas, et toona joodi riigikogu puhvetis keskmiselt ühes minutis ports alkoholi.

Keskerakondlase ja Savisaare usaldusisiku Siret Kotka juhitav MTÜ on kutsunud ajalehe "Pealinn" vahel oleva flaieriga kodanikke kuulama loenguid teemadel "Maadevahetus: kuidas likvideeritakse vastaseid", "Parteide rahastamine: õige ja vale raha Eesti poliitikas", "Kaitsepolitsei: Põdra maja saladused", "Opositsioon: Eesti ja Vene võrdlus", "E-valimised: ausalt pole võimalik" ning "Meedia: kes manipuleerib manipuleerijatega."

Tänane poliitikaõhtu rääkis parteide rahastamisest ning oli kokku toonud samuti esindusliku seltskonna keskerkondlasi ja muid avaliku elu tegelasi.

Seotud lood:

Esimesel maadevahetuse teemalisel loengul võtsid sõna maadevahetuse protsessis endist põllumajandusministrit ja riigikogulast Ester Tuiksood kaitsnud advokaadibüroo Laus ja Partnerid vandeadvokaat Viktor Särgava, eksminister Tuiksoo ise, teadlaseks tituleeritud endine rahvaliitlane Arvo Sirendi ja Maalehe ajakirjanik, Tallinna TV jutusaate Vaba Mõtte Klubi saatejuht Peeter Ernits.

Loengule oli toona kogunenud ka palju keskerakondlasi, sealjuures erakonna esimees kespartei tippliikmed Edgar Savisaar, Priit Toobal, Mihhail Kõlvart, Arvo Sarapuu ja Kalle Klandorf.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare